Farklı Değişik Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Farklı Değişik Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Farklı Değişik Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

Hanımlar özellikle kış aylarında örgü patik kullanmaktadırlar. Herkesin kullandığı modellerden farklı bir model isteyen hanımlar için farklı patik modelleri anlatımlı olarak bu yazıda yer alacaktır. 15 santim uzunluğunda 7-8 santim genişliğinde bir Selanik örgüsü örülür. Daha sonra bu örgü kesilir ve bir dikdörtgen elde edilir. Bu dikdörtgen bir tarafı daha uzun olacak şekilde ikiye katlanır. Daha sonra katlanan kısmın sol ve sağ tarafları dikilir. Böylece burun ve topuk elde edilmiş olunur. Bu şekilde patik örümü tamamlanmıştır fakat sade bir örgü istemeyen hanımlar üzerini diledikleri şekillerde pullar veya renkli ipler ise süsleyebilirler. Farklı bir renk ip ile bir çiçek yapabilirler.

Patik Modellerinde Çeşitli Modeller

Patik modelleri içerisinde pek çok farklı alternatifleri de bulmak mümkün olmaktadır. Özellikle hanımların hayal güçlerini kullanmalarıyla çok güzel modeller ortaya çıkarılabilmektedir. Genel olarak küçük çocuklardan başlayan kimono patikler, hayvan figürlü patikler ya da yamalı bir biçimde tasarlanabilen pek çok patik şekli ortaya çıkarılabilmektedir. Farklı patik modelleri anlatımlı içeriklerinde ele edilebilecek sonuçlar epey bir fazladır. Bu nedenle çeşitli renkler, figürler, modeller kullanılarak, ayakları her zaman ısıtan patikler örülebilir. Önemli olan ayağın ölçütlerine uygun bir patik örebilmektedir. Böylece istenilen modellerde kişinin giyebileceği bir patik modeli örülebilir. Ayrıca patik modelleri için, conserve modelli bir patikte örülerek güzel bir tarz yakalanabilir.

değişik Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı en güzel Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı farklı Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı güzel  Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı harika Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı facebook Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı resimli Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı tumblr Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı yeni Kışlık Örgü Patik Modelleri Anlatımlı

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir