Farklı karizmatik ve havalı erkek saç modelleri

Farklı karizmatik ve havalı erkek saç modelleri

Farklı karizmatik ve havalı erkek saç modelleri

Bir erkeğin fiziksel görüntüsünün yanı sıra dikkat çeken ve ilgi uyandıran yanlarından biri de saçları. Kadınların, erkekler de ilk dikkat ettikleri noktalardan birinin saçları olduğu da yapılan anketler sonucu kanıtlanmış bir gerçek. İyi görünmeyi ve beğenilmeyi seven her erkek bunu bilir ve bu yüzden saçlarına gereken ilgiyi gösterir. Özellikle Türk erkekleri saçlarında radikal değişimler yapmaktan yada kesimler konusunda farklılıklar yaratmaktan kaçınsa da son yıllar da başta ünlü erkeklerin tercih ettiği yeni saç stilleriyle erkeklerde en az kadınlar kadar yeniliklere açık hale geldi. Erkek saç modelleri kısıtlı olsa da görüntünüzde ki değişime büyük ölçüde katkı sağlıyor.

Tarzınızı Yansıtacağınız Modeller Ve Yapımı

Saçınızla ilgili yapmanız gereken ilk şey, saçı nasıl kullanacağınıza karar vermek olmalı. Erkek saçı dendiğinde akla kısa saç gelse de, siz aksine uzun saç  ve bir çok farklı model kullanmak istiyor olabilirsiniz. Uzun saçlarınız var ise saçlarınızı dağınık kullanarak sert ve asi görüntünüzle stilinizde küçük bir değişim yapabilirsiniz. Yıkadığınız saçlarınızı elinizle yada fön makinesiyle dağıtarak şekillendiricilerle (jöle, wax gibi) sabitleyebilirsiniz. Erkek saç modelleri arasında çok tercih edilen bir model olmasa da, uzun saçlarınızı ensenizden bol bir şekilde toplayabilir yada yine enseden sırta doğru inen örgülerle kullanabilirsiniz. Kısa saçlarınızı ise alışılanın biraz daha dışına çıkarak tek boy bir kesim yerine yanları kısa kestirip, ortaları arkaya taranacak kadar uzun bırakıp kullanabilirsiniz. Islak saçlarınızı arkaya doğru jöle yada wax ile sabitleyerek karizmatik ve havalı bir duruş yakalayabilir, ruhunuzu tarzınızla vurgulayabilirsiniz. Amerikan saç modelleri her zaman için çok tercih edilen bir saç modelidir. Özellikle bazı kuaförlerde bulunan erkek saç modelleri kataloğuna bakar iseniz Amerikan traşı modellerini görebilirsiniz. Ayrıca artık saç modellerinin kadınlar kadar olmasa da erkekler için artmış bulunduğunu söyleyebiliriz. Çok daha bakım isteyen özellikle fön çekilmesi gereken uzun saçlar ile erkekler de artık çok daha bakımlı bir görünüm kazanmış olmaktadır. erkekler için saç ve sakal ile uyum halinde tarzlarını yansıtmaları mümkün olmaktadır. Şu sıralar tüm dünya çapında özellikle David Beckham saç stili ile erkek saç modelleri konusunda bir fenomen haline gelmiş bulunmaktadır. Onun saç modelini de kendiniz için örnek alabilirsiniz.

en güzel erkek saç modelleri erkek saç modelleri 2016 erkek saç modelleri kısa farklı erkek saç modelleri karizmatik erkek saç modelleri modern erkek saç modelleri

 

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir