Farklı Saç Renkleri İsimleri ve yapılış modelleri

Farklı Saç Renkleri İsimleri ve yapılış modelleri

Farklı Saç Renkleri İsimleri ve yapılış modelleri

Saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz; fakat hangi rengin yüz hatlarınıza ve tarzınıza uygun olacağını kestiremiyor musunuz? O halde bu yazımızı dikkatli okuyun; zira bu yazıda 2016 saç renkleri modasına dair aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Balköpüğü Yine Çok Moda

Özellikle son birkaç senedir bayanların tercih etmiş oldukları saç renkleri arasında sürekli olarak zirveye oynayan balköpüğü, 2016 yılında da popülaritesini koruyacak. Bu durumun ortaya çıkmasında balköpüğünün her yaştan bayan için ideal bir saç bir rengi olmasının payı elbette çok büyük. Bununla birlikte pek çok bayan saçları için balköpüğünü tercih ederken; büyük bir çoğunluk da bu rengi balyaj rengi olarak kullanmaktadır. Kısacası sarı saçlardan vazgeçemeyenler ve saçlarında ışıltılı bir canlılık yaratmak isteyenler 2016’da da balköpüğünden başka bir adrese gitmeyecekler.

Yükselen Trend: Çilek Sarısı

Dünyanın farklı noktalarında düzenlenen 2015-2016 yılı moda defileleri incelendiğinde çilek sarısında neden bu ısrarcı olduğumuz anlaşılacaktır. Şuanda da pek çok yerli ve yabancı starın kullandığı bu renk bilhassa açık renk bir tene sahip olan bayanlarda harika durmaktadır.

Vazgeçemediğimiz Işıltı: Çikolata Kahve

Senelerdir saç rengi seçimi konusunda olmazsa olmazımız olan çikolata kahve tonları geçtiğimiz sezonun en popüler saç renkleri arasında olmakla beraber 2016 saç renkleri modasının da önemli bir parçası olacak. Hem esmer tene hem de beyaz tene kusursuz bir şekilde uyum sağlamasıyla dikkat çeken bu renk, saçlarında zarafet, doğallık ve sadeliği bir arada talep eden bayanların gözdesi olmaya devam edecek.

Saçlarda Sofistike Dokunuşlar: Bakır Kızılı

Eğer beyaz ya da buğday tenliyseniz sizler için 2016 saç renkleri arasında en uygun tercih kesinlikle bakır kızılı olacaktır. Özellikle ağırbaşlılık ve estetiği bir arada sunması dolayısıyla bakır kızılı yıllardır dünyaca ünlü yıldızların da vazgeçemediği saç renkleri arasındaki yerini korumayı başarmıştır.

bakır saç renkleri saç renkleri bakır saç renkleri balyaj saç renkleri koleston saç renkleri kumral saç renkleri moda saç renkleri modelleri saç renkleri örneği saç renkleri tumblr tumblr saç renkleri

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.