Farklı şal arayanlara örümcek şal örnekleri

Farklı şal arayanlara örümcek şal örnekleri

Farklı şal arayanlara örümcek şal örnekleri

Tığ işlerinde sıkça kullanılan modellerden bir tanesi olan örümcek şal örnekleri kısmında da karşımıza çıkmaktadır. Tığ ile yapılan bu örnek oldukça kolay bir yapılışa sahiptir. Örümcek şal örnekleri yapımına zincir çekilerek başlanır. Dikkat edilmesi gereken şey zincirlerin gevşek çekilmesidir. 10 adet zincir çekildikten sonra tığın içindeki ilmek uzatılır ip ilmeğin içinden geçirilir ama sıkıştırılmaz. Daha sonra tığ ilmeğin içinden geçirilen ipin içinden geçirilir. Ve ip alınır. Daha sonra ikilenen bu ilmek bir defada alınır. Sonra yine ilmek uzatılır. İp bir kere dolanır ve bu işleme böylece devam edilir. İki tane alt alta örümcek oluşturduktan sonra, başta çekilen zincirlere 2 zincir atlatılıp tığ batırılır.

Şık ve Zarif Şal Modelleri

Her zaman bayanlar şal kullanmayı çok seviyor ama kendinize uygun bir şal bulmak, her zaman bu şalı üzerinizdekiler ile uyum içerisinde kullanmak kolay olmuyor. Aynı zamanda da şalların büyük bir kısmı ne yazık ki hiçbir şekilde sizleri ısıtmayı başaramıyor. Eğer sizler de her zaman şal konusunda güzel görünmek ve ısınabilmek istiyorsanız o zaman örümcek şal modelleri sizleri hem ısıtır hem de şık ve zarif bir görüntüye ulaştırır. Bu nedenle de öncelikle sizler de bu şalın nasıl yapılması gerektiğini öğrenmeli ve ona göre çalışmaya başlamalısınız. Çünkü bu bir tığ işidir ve tığ ile yapılan bu örgü biraz daha zordur.

el emeği örümcek  şal modelleri en güzel örümcek  şal modeli facebook örümcek şal modeli kolay örümcek şal modelleri örgü örümcek şal modeli örümcek  şal örneği örümcek  şal örnekleri örümcek şal modelleri örümcek şal yapılışı örümcek şallar

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.