Fifa 2015 Klavye Yön Tuşları Ayarları Nasıl Yapılır?

Fifa 2015 Klavye Yön Tuşları Ayarları Nasıl Yapılır?

Fifa 2015 Klavye Yön Tuşları Ayarları Nasıl Yapılır?

23 Eylül 2014 yılında çılan Fifa 2015, EA Canada bünyesinde geliştirilmiş bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca yapımcılığı ise Electronic Arts olduğu için oyun içerisinde birçok geliştirme ve yeni özelliklerinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Fakat genel anlamda, bilgisayarda oynayanlar için yön tuşlarında bir takım problemler bulunmaktadır ve bunlar Fifa 2015 oynamak isteyenlere büyük bir uğraş getirmektedir. Fifa 2015 klavye yön tuşu ayarlarını yapmak basittir. Bunun için oyunun içerisine girmeli ve gerekli adımları izlemelisiniz.

Fifa 15 Yön Tuşları Ayarlama

İyi bir maç deneyimi yakalamak için yön tuşlarını ayarlamak için oyuna girdiğinizde sağ yön tuşu üzerinden Costomise başlığına tıklamalısınız. Sonrasında;

  • Yeni açılan ekranda Setting’e basılmalıdır,
  • Gelen ekranda Gameplay Assistance Setting’e tıklanmalıdır,
  • Bu alanda ise Control Device’nin sağ yan bölümünde yer alan yazılarda Keyboard Online görüne kadar sağ ve sol tuşları ile arıyoruz,
  • Bulduktan sonra ESC’ye basarak bir önceki alandaki Controller Setting’e tıklıyoruz,
  • Yine açılan bölümde Klavye görüntüsü olacaktır. Klavye resminin sağ üst bömünde Preset yazan kısmın Alternate olana kadar arıyoruz.
  • Sonrasında ise gereken ayarları, sizin kendi oyun düzeninize pas, şut, kaleci çıkarma, hızlı koşma ile ayarlarken yön ayarlarını 2-4-6 ve 8 olarak yapabilirsiniz.

Fifa 15 Yön Tuşları Ayarları Sorunu

Yukarıdaki gibi adımları izleyerek, Fifa 2015’i rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu bağlamda tüm ayarları düzenleyip, sizin elinize uygun olarak klavyeye dağıtarak, iyi bir oyun deneyimini yakalayabilirsiniz.

Fifa 2015 Klavye Yön Tuşları Ayarları

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.