Fırında Makarnanın Yanına Ne Gider

Fırında Makarnanın Yanına Ne Gider

Fırında Makarnanın Yanına Ne Gider

Makarna pek çok çeşidi bulunan bir yemek türüdür. Farklı soslarla yapılan makarna fırında da yapılabilmektedir.

Börek kıvamında olan fırında makarna deneyenlerin büyük beğeni ile sevdiği lezzetlerden birini oluşturmaktadır.

Fırında makarna yaparak özel misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Peki, fırında makarnanın yanına ne gider?

Tavuk Sote

Fırında makarna ile en çok yakışan lezzetlerden biri de tavuk sotedir. Tavukgöğüsleri ile bol domatesli olarak yapacağınız tavuk soteyi fırında makarna ile servis edebilirsiniz.

Mercimek Çorbası

Fırında makarna ile yakışan lezzetlerden biri de çorba türleridir. Makarna denilince akıllara ilk olarak mercimek çorbası gelmektedir. Fırında makarna ile mercimek çorbasını tercih edebilirsiniz.

Tas Kebabı

Fırında makarna ile et yemekleri de en çok tercih edilen lezzetlerden biridir. Sebzelerin ve etin bir araya geldiği tas kebabı ile fırında makarnayı tercih edebilirsiniz.

Fırında Köfte-Patates

Fırında makarna ile en çok tercih edilen lezzetlerden biri de köfte ve patatestir. Köfte ve patates ikilisi yan yana yakışan lezzetlerdir.

Birbirine çok yakışan bu lezzetler ile fırında makarnayı da tercih edebilirsiniz. Fırında makarna yemeği ile anne köftesi yapabilirsiniz.

Rus Salatası

Gün yemekleri ile en çok yakışan lezzetlerden biri de fırında makarnadır. Fırında makarna ile birlikte Rus salatasını da tercih edebilirsiniz.

Fırında makarnanın yanına çeşitli mezeler yakışmaktadır. Lezzetli bir yemek olan fırında makarna ile sofralarınıza lezzet katacak rus salatasını tercih edebilirsiniz.

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir