Funda Çayı Zayıflatır Mı

Funda Çayı Zayıflatır Mı

Funda Çayı Zayıflatır Mı

Karın ve göbek bölgenizde fazla yağlar varsa bunları eritmek istiyorsanız o zaman arkadaşlar zayıflama çayı olarak funda çayını tercih edebilirsiniz. Halk arasında bu çay aynı zaman da süpürge otu olarak da biliniyor. Funda çayı arkadaşlar sadece zayıflatmıyor bunların yanında bir de faydaları bulunuyor. En büyük etkenleri ödem söktürücüdür ve zayıflama da bir numarada. Şimdi dilerseniz hep beraber funda çayının yararlarına göz atalım.

Böbrek kumları ve böbreklerde oluşan taşları düşürür

Gut nikris hastalığını iyi gelir

Anne sütünü arttırır

Romantizmal ve artrit ağrılarınız varsa bunu tercih edebilirsiniz

İshale çok iyi gelmektedir

İdrar söktürür

Ödem , Nefrit , Prostat , Sistit ve Kolibasil’de çok etkilidir.

Funda Çayı : Fazla kilosu olanlar ve metabolizması yavaşlığından şikayetçi olanlar varsa bikti çayı olarak funda çayını tercih etsinler. 20’li yaşlardan sonra birçok kişi aniden kilo alır ve zayıflaması ise zor olur. Ama funda suyu son derece faydalı olduğundan sizi hemen zayıflatacaktır.

Funda Çayının Faydaları Nelerdir

İltihaplı sivilceleriniz varsa onlar için funda çayını tercih edebilirsiniz bunların yanı sıra eklem ağrıları , migren , romatizmal gibi hastalıklara da çok iyi gelmektedir. Funda çayı bir böbrek çalıştırıcıdır bu yüzden de idrar yollarını dezenfektanı olarak kullanılır , idrar söktürür ve kabızlığı önler. Özellikle altını ıslatan çocuklarda bu çok faydalıdır.

Funda Çayı Nasıl Hazırlanır

Funda çayını kaynatılmış suda 3 dakika kadar kaynatın ve 15-20 dakika kadar demleyin. Yapmış olduğunuz çayı düzenli olarak için bu sayede yağlarınız eriyecektir. Unutmadan günde 3 çay bardağı kadar içiniz fazlası zarar.

Funda Çayı Zayıflatır Mı

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir