Genç Görünmenin Sırları Yolları Ve Yöntemleri Nelerdir ? Daha Genç Görünmek İçin Ne Yapılmalı ? Püf Noktaları Nelerdir

Genç Görünmenin Sırları Yolları Ve Yöntemleri Nelerdir ? Daha Genç Görünmek İçin Ne Yapılmalı ? Püf Noktaları Nelerdir

Genç Görünmenin Sırları Yolları Ve Yöntemleri Nelerdir ? Daha Genç Görünmek İçin Ne Yapılmalı ? Püf Noktaları Nelerdir

Genç görünmek veya zinde görünmek gerçekten birçok zor bir iştir yani sandığınız kadar kolay olmuyor. Birçok kişi güzel olmak için yüz binlerce para harcıyor ama sonuç sıfır oluyor. Aynaya baktığınızda güzel görünmek istiyorsanız o zaman sizlere birkaç püf noktası vereyim hem de masrafsız.

Her zaman söylediğimiz gibi cilt bakımınıza önem gösterin. Günümüzde erkekler maalesef cilt bakımlarını çok ihmal ediyorlar. Cilt bakımı o kadar zor bir iş değil aksine çok kolaydır. Burada yapmanız gereken nemlendirici kullanmak ve güneşin zararlı ışınlarından korunmak için de güneş kremi kullanmak bu kadar. Bu söylediğimiz iki şeyi yapmanız bile gerçekten ileride çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Tabi şunu tekrardan hatırlatalım genç görünmek o kadar basit iş değil bunlar yetersiz kalır.

Her zaman dengeli ve düzenli beslenin. Yağlılardan , şekerlilerden ve tuzdan kesinlikle uzak durun bunlar dengenizi bozar. Sonra düzenli bir şekilde hem beslenin , hem de spor yapın. Spor ve diyet aynı anda olacağından çok hızlı bir şekilde kilo vermeye çalışmayın yavaş yavaş. Eğer tam tersi iş yaparsanız hızlı kilo verme gibi o zaman yüzünüzde çökmeler ve kırışıklıklar meydana gelir. Bol bol su için suyun zararı olmadığından ne kadar içeceğiniz önemli değil , meyve tüketin , sigara içiyorsanız derhal bırakın. Uzmanlara göre sigara arkadaşlar güneşten bile daha zararlıymış.

Kaliteli uyku çok önemlidir bunun için de yatağınızı her zaman vücudunuza uygun bir türde seçin ve 8 saat uyuyun. Şunu unutmayın en kaliteli uyku gece uykusudur. Uyku sırasında biliyorsunuz melatonin hormonu salgılanır işte bu tam bir gençlik iksiridir arkadaşlar. Aynı zaman da bu hormon bizi kansere karşı da korumaktadır çok güzel özellikleri bulunuyor. Düzenli spor yapın dedik kendinizi aşırı yormayın çünkü bir süre sonra bıkkınlık ortaya çıkar ve sporu hemen bırakırsınız. Spor cilt için önemlidir renk gelmesini sağlar bu yüzden sporu keyifli hale getirmeye çalışın.

Alkol kullanıyorsanız hemen bırakın. Alkol sigaradan da kötü bir şeydir ve düzensiz beslenmeye yol açabilirsiniz. Günümüzde hem alkol , hem de sigarayı bir arada tüketenler var işte böyle olunca ne yazık ki genç görünmezi olumsuz olur. Eğer söylediğimiz şeyleri düzenli olarak yapıp uygularsanız o zaman genç görüneceğinizden şüpheniz olmasın.

Genç Görünmenin Sırları Yolları Ve Yöntemleri Nelerdir

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir