General Mobile Discovery 2 Bilgisayara Bağlanma Sorunu Çözümü

General Mobile Discovery 2 Bilgisayara Bağlanma Sorunu Çözümü

General Mobile Discovery 2 Bilgisayara Bağlanma Sorunu Çözümü

Bilgisayara bağlanma sorunu daha çok usb kabloları tarafından yaşanmaktadır. Bu cihazların bazıları sadece şarj yapmak adına icat edilmiş olmakta ve bağlantılar konusunda sorunlar yaşanmaktadır. Bu sebepten dolayı uygun uca sahip olan bir başka usb kablosu ile işlem görmenizi öneririz. Nitekim başka usb ile denemelerin genel olarak başarı ile sonuçlandığı görülmektedir. Diğer bir yol ise usb takmanız halinde bilgisayarda çıkan medya cihazı bağlandı seçeneğine tıklayınız. Bu alandan meyda aygıtını seçerek de sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

General Mobile Discovery Usb Kablosu İle Bilgisayara Bağlanma

Usb kabloları adına bir kaç deneme yapmanız en doğrusu olacaktır. Cihazın yanı sıra kablolar adına bir takım sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlar ile bağlanma konusunda sizlere problem yaratmaktadır. Genel olarak şarj etmek amacıyla sunulan kabloların bağlantı konusunda sorunlar yaşattığı gözlemlenmektedir. Bu sebepten dolayı şarj adına kullanmanızın yanı sıra bağlantı kurmak için farklı bir usb ile işlem görmenizi öneririz. Bu işlemlerde orjinal kablolara yer vermeniz cihazın bataryasında sorun yaşamamak adına önem arz etmektedir.

General Mobile Discovery Bilgisayar Bağlantısı Sorunu

General Mobile Discovery bilgisayar bağlantıları adına aygıt yöneticilerine girmeniz gerekmektedir. Bu yöneticiler arasından telefonunuzun ismini bulmanız gerekmektedir. Devamında sağ tıklama işlemi ile sürü silme işlemi yapmanız gerekmektedir. Usb kablosunu çıkartıp tekrar cihazına takmanız gerekmektedir. Bu şekilde sorunun ortadan kalkması sağlanmakta ve kısa sürede bağlanmanız da mümkün olmaktadır.

General Mobile Discovery 2 Bilgisayara Bağlanma Sorunu Çözümü

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir