Güncel

General Mobile Discovery Kamera Bağlanamıyor Çözümü Nedir

Kamera sorunlarına yönelik bir takım testler yapmanız ya da ayarlarda değişimler yapmanız gerekmektedir. Fabrika ayarlarına geri dönerek öncelikli olarak şansınızı deneyebilirsiniz. Sonuç alamamanız halinde recovery alanına girerek kameranızı test etme şansına sahipsiniz. Eğer ki bu iki çözüm ile de sorun ortadan kalkmazsa problem yazılımdan dolayı meydana gelmiyor demektir. Donanımsal olarak yaşanılan problemler adına ise cihazınızı mutlaka servise göndermeniz gerekmektedir. Servis işlemleri bir kaç gün neticesinde son bulacak ve çözüme kavuşması mümkün olacaktır.

General Mobile Discovery Kameraya Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

Mtk tools adında ki uygulamayı indirerek testlerini yapmanız mümkün olacaktır. General Mobile Discovery kamera bağlanamıyor sorunu adına bu uygulama gerekli testleri yapmaktadır. Bu testin yanı sıra teliniz kapalı haldeyken güç ve ses açma tuşlarına basılı tutarak test moduna geçiş yapabilirsiniz. Bu mod ile de gerekli olan kontroller yapılmaktadır. Kontroller neticesinde hala açılma söz konusu olmazsa profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

General Mobile Discovery Arama Engelleme

General Mobile Discovery kamera sorunu dışında arama engelleme adına da adımlar meraklılara sunulmaktadır. Bu adımlar ise kayıtlı olan kişiye yönelik ilgili alanına giriş yapmalısınız. Kişiye tıklamanız halinde sağ köşede özellikler olarak sunulan üç nokta yer almaktadır. Genel çağrıyı bloke at seçeneğinin yanında ki butona tıklamalısınız. Bu tıklama işlemi sonucunda kişinin engellenmesi ve aramalarının olmaması sağlanmaktadır.

General Mobile Discovery Kamera Bağlanamıyor Çözümü Nedir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı