Eğitim

General Mobile Discovery Ses Sorunu Ve Çözümü

General mobile dizcovery ses sorunu var ise, ki bu sorun genelde bu telefonu kullanan kullanıcılarda bulunmaktadır, bu durumu çözmenin ufak bir prosedürü vardır. Genelde bu gibi durumlarda garantili ürünler servise gönderilse de, pratik bir çözüm yolunu da takip etme şansınız vardır.

General Mobile Discovery Ses Yükseltme

Genelra mobile discovery ses yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Engineer Mode açın. Üste menüde hardware testing göreceksiniz. Bunun altında audio olacaktır. Normal mode genel mod anlamına gelir. Leveller karşınıza çıkacak. Burada en yüksek ton olan level altıyı işaretlemelisiniz. Value 255 olmalıdır. Max vol 160 olmalıdır. Bunları ayarlayıp set tuşuna dokunmalısınız. Bu durumda yapılan işlem de hafızaya kaydedilecektir. Yine bu mantığı kullanarak “type” yazan kısımda tüm bölümleri level altıya getirmeniz gerekecektir. Bundan sonra da “set” butonuna basmanız ve tüm işlemleri kaydetmeniz gerekecektir. Böylece telefonunuzun sesi yükselecektir.

General Mobile Discovery Ses Arttırma

General mobile dizcovery ses sorunu  ile genelde karşılaşılmaktadır. Bu sorun konusunda yapmanız gereken, ses arttırma yoluna gitmektir. Bu yöntem de dizin için yeterli gelmezse, teknik servise telefonunuzu yollayabilir ya da telefonunuzu komple değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize bağlıdır. Genelde bazı telefonlarda rutin karşılaşılan problemler olduğu için genel araştırmalarınızı yaparak telefonlarınızı açmanız en baştan, en mantıklı olan durum olacaktır.

General Mobile Discovery Ses Sorunu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı