General Mobile E-Tab 4 Wifi Ye (İnternete) Bağlanma Sorunu

General Mobile E-Tab 4 Wifi Ye (İnternete) Bağlanma Sorunu

General Mobile E-Tab 4 Wifi Ye (İnternete) Bağlanma Sorunu

General Mobile E-Tab tabletler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dağıtılan tabletlerdir. Bu tabletlerde kablosuz internete, yani Wifi’ye bağlanma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorun bazı tablet sahiplerinde hiçbir şey yapmadan meydana gelmektedir. Bazı tablet sahipleri de tableti rootladıktan sonra Wifi sorunu yaşamaktadır. General Mobile E-Tab Wifi ye bağlama işlemlerini burada bulabilirsiniz.

General Mobile Tab 4 Root

Bazı General Mobile E-Tab sahipleri, tableti ilk aldıklarında Wifi ye bağlanabilirken, tabletleri rootladıktan sonra wifi bağlanma sorunu yaşarlar. Rootlanan tabletlerde Wifi simgesi beyaz kalmakta ve mavi olmamaktadır. Eğer böyle bir bağlantı sorunu olursa tabletinize format atmanız ve daha sonra da tüm güncellemeleri indirmeniz gerekecektir. Tüm kurulumları yaptıktan sonra Wifi bağlanacaktır. Eğer olmadıysa cihazı unroot edip, ondan sonra format atmayı deneyebilirsiniz.

General Mobile E-Tab 4 İnternete Bağlanmıyor

General Mobile E-Tab 4 kablosuz internet bağlama sorununu yaşıyorsanız bir yüklediğiniz programlar ya da yazılımlar buna neden olmuş olabilir. Bunun için öncelikle tabletin saat ve tarihini kontrol etmeniz gerekir. Tablet ve saat yanlışsa bunu düzelttiğiniz zaman Wifi bağlantısı olacaktır. Bunun için bir diğer yöntem de tabletten silinmiş olma ihtimali olan Wifi dosyalarını tablete geri yüklemektir. Bunun için bir başka General Mobile E-Tab 4’ten kendi tabletinize Wifi dosyalarınızı gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra cihazınız kablosuz ağa bağlanacaktır.

general mobile e tab 4 format atılmıyor

general mobile e tab 4 wifi ye bağlanmıyor

11 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Merhaba, Yazınızın son paragrafında wifi dosyalarını bir tabletten yei rootlanmış tablete aktarmaktan bahsetmişsiniz.
    Eski sürüm bulunan tabletteki wifi dosyaları hangi klasördedir?
    İyi çalışmalar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir