GM (General Mobile) Discovery Açılıp Kapanıyor

GM (General Mobile) Discovery Açılıp Kapanıyor

GM (General Mobile) Discovery Açılıp Kapanıyor

Bazı telefonlarda bir probleme sıklıkla rastlanabilir. General Mobile bu tür telefon markaları arasındadır. GM Discovery açılıp kapanıyor, deyince bu problem ile birçok kullanıcının karşılaştığını görebilirsiniz. Bu sorunun elbette bazı çözüm yolları vardır; ancak bu çözüm yolları bazen sorunun çözülmesine yardımcı olmamaktadır. Böyle durumlarda uzman desteği şart olmaktadır.

General Mobile Discovery Kapanıp Açılıyor

General Mobile telefonda kapanma ya da donma gibi sorunlar ile karşılaşırsanız telefonu öncelikle kapatmanızı, telefonun bataryasını çıkarmanızı bir süre telefonu bataryasız şarj etmenizi önerebiliriz. Bu şekilde telefon dolabilir ve ardından bataryanızı taktığınızda çalışabilir. Bazen de bu durum soruna çözüm olmaz. Böyle bir durumda telefona reset atmayı düşünebilirsiniz. O zaman bilgi kaybını da göz önünde bulundurmalısınız.

General Mobile Discovery Ekran Kapanma Sorunu

General Mobile kapanma ya da donam sorununu telefona reste atarak çözme şansınız vardır. Telefona reset atmak için, güç tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tutun. Bir süre sonra ekran gelirse seçenekler arasından ses açma ve kısma tuşları ile reseti seçmelisiniz. Yes tuşlarını takip ederek reset işleminizi tamamlayabilir ve telefonunuzdaki problemi çözebilirsiniz. Problem reset ile de çözülmezse büyüktür. Bunun için de yapmanız gereken, uzman yardımı almaktır. Bu tür kapanma sorunlarında uzman yardımı almak son düşünülen durum olsa da eğer telefona önemli bilgileriniz var ise, direkt uzmana başvurabilirsiniz.

General Mobile Discovery Açılıp Kapanıyor

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.