GTA 4 PC Oyunu Aktivasyon Sorunu Çözüm

GTA 4 PC Oyunu Aktivasyon Sorunu Çözüm

GTA 4 PC Oyunu Aktivasyon Sorunu Çözüm

GTA oyunu en çok oynanan oyunlardan biridir. En çok satın alınan ve yüklenilen GTA serisi GTA 4 oyunudur. Fakat bu oyunda sıkça aktivasyon problemi yaşanmaktadır. Oyunda aktivasyon istenmesi ve kullanıcıların girdiği anahtarların kabul olmaması çok büyük bir sorun. Peki GTA Aktivasyon sorunu çözümü nasıl olmaktadır ?

GTA 4 Manual Activation Unlock Code

Eğer GTA 4 Aktivasyon sorunununuz varsa o zaman sizlere şu adımlardan bahsedelim. Öncelikle oyuna girmeniz gerekir. Tıkladığınız zaman karşınıza bir pencere çıkacaktır. Bu pencerenin altında da Activate Manually seçeneğini görürsünüz. Activate seçeneğini tıkladığınız zaman eğer bir etkileşim olmuyorsa oyununuzun sürümü eski demektir. Bunun için yanı GTA 4 ‘ün aktive olması için oyunu güncellemeniz gerekecektir. Bu güncellemeyi Rockstar firmasının sitesinde bulabilirsiniz. İndirdikten sonra ZİP dosyasını klasöre çıkartırsınız ve GTA4RC dosyasını çalıştırırsınız. Karşınıza gelen pencerede I Agree ve Next seçeneklerine tıklayarak kurulumu bitirirsiniz.

GTA 4 Aktivasyon Kodu

GTA 4 oyununun orijinalini indirdiğiniz yani satın aldığınız zaman sizlere bir aktivasyon kodu verilir. Eğer oyun orijinal değilse böyle bir kod işe yarayamayacaktır. Orijinal oyunu kurduğunuz zaman ekranda sizlerden bu kod istenir. Bu kod Serial Key olarak istenmektedir. O bölüme bu kodu yani anahtarı girdikten sonra oyuna ulaşabilirsiniz. Eğer oyun orijinal ya da güncel değilse bu kod işe yaramaz ve aktivasyon yapamazsınız.

gta 4 aktivasyon sorunu çözüm

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir