GTA IV Grafik Ekran Ayarları Değiştirme

GTA IV Grafik Ekran Ayarları Değiştirme

GTA IV Grafik Ekran Ayarları Değiştirme

GTA IV oyununu indirdikten sonra yapılacak olan işlemlerden birisi de grafik ayarları değiştirmektir. GTA IV grafik ayarları değiştirme işlemini bazı kullanıcılar yapamamaktadır. Oyunu indirme işlemi bittikten sonra böyle bir sorun yaşarsanız aşağıda verdiğimiz adımlar ile değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

GTA İvGrafik Problem

GTA İv kullanıcılarının bir çoğunda grafik ayaları problemleri görülmektedir. Eğer sizler de grafik ayarlarında sorun yaşıyorsanız bunun sebebi ekran kartınızın belleği olabilir. Bu sizlerin grafik ayarlarını yapmanızı engelleyecektir. Bunun yanı sıra indirdiğiniz bilgisayarın işletim sistemi ve ekran kartı da bunda önemli bir etkendir. Eğer böyle bir sorun varsa oyunu indirdikten sonra ekranda kırmızı yazılarla bellek ile ilgili bir sorun olduğu yazacaktır. Eğer oyununuzda patch dosyaları varsa bunları kurmalı ve indirmelisiniz. Bu işlemi yapmazsanız grafik işlemleri olmayabilir. Yükledikten sonra ayarlar yapılabilecektir.

GTA 4 Grafik Ayarları Değiştirme

GTA 4 grafik ayarları değiştirme işlemini oyunu bi indirdikten sonra ayarlara girerek yapabilirsiniz. Oyunu yüklediğiniz zaman sizlere belli bir grafik ayarı sunulmaktadır. Bunları değiştirme zorunluluğunuz bulunmaz. Eğer değiştirmek isterseniz önce ekran kartınızı güncellemeli ve olay günlüğünü kapatmalısınız. Daha sonra da hepsini medium yapabilirsiniz. Çözünürlüğü de 1680×1080 yapmanız yeterli olacaktır. Bu ideal bir grafik ayarıdır. Fakat dediğimiz gibi oyunun kendi ayarlarını da kullanabilirsiniz, bu grafik ayarları da daha uygun olacaktır.

gta 4 aktivasyon kodu sorunu

gta iv grafik ayarları değişmiyor

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.