Güncel

Güzel sözler anlamlı

Güzel sözlerin uzun olması gibi yanlış bilinen bir yargı son günlerde oldukça yaygındır. Ancak sözlerin güzelliğiniz sözlerin uzunluğu belirlemez.Senelerdir yazılan şiirlerde en vurucu ve en güzel sözler genellikle az kelime ile çok şey anlatılabilen kısa sözler olmuştur. Bu nedenle güzel söz gönderimlerinizi daha etkili yapabilmek için kısa güzel sözleri  tercih edebilir. Az kelime ile büyük etkiler ve mutluluklar yaratabilirsiniz.

Kısa ve güzel özleri gönderirken özellikle konuya odaklanmak önemlidir.İletmek istediğiniz mesajın doğrudan ana fikrine girdiğiniz kısa ve güzel bir mesaj mesajı alan kişide olumlu bir intiba yaratacak ve onu düşündüğünüzü birkaç kelime ile de anlatabilmenize olanak tanıyacaktır.

Kısa ve güzel sözleri gönderirken genellikle tek bir düşünce yada duygunun aktarımı tercih edilmelidir.Komplike sorunların iletilmesi , özür durumunun ifade edilmesi gibi durumlarda kısa ve güzel sözler yerine daha açıklayıcı sözlerin iletilmesi daha uygun olurken sadece tek bir konuya yönelik gönderilerinizde kısa ve güzel sözleri kullanarak fark yaratabilirsiniz.

en guzel sozler

En güzel sözler genellikle, yıbaşında, doğum günlerinde ve sevgililer günü gibi çok özel anlarda dile getirilmektedir. Günümüzde güzel mesajlar en çok sosyal medyada paylaşılmaktadır. Facebook başı çekerken, hemen ardından instagram, pinterest ve twitter gelmektedir. Burada yayınlamış olduğumuz güzel anlamlı sözleri dilerseniz whatsapp ile sevdiğiniz insanlara resimli olarak yollayabilirsiniz.

guzel anlamli sozler mesajlar

 ”Gözümle değil, özümle, sözümle değil, kalbimle seni seviyorum!”

guzel sozler facebook

”Onun kalbini nasıl kırdıysan, tamir etmesini de bileceksin o kadar!”

guzel sozler kisa

”Aşık olmak su içse, o zaman beni hapse atmayın! Direk idam edin gitsin”

resimli cok guzel sozler

Güzel sözler sevgiliye söylenebilecek en özel sözlerdir

Kadınlar erkeklerden duygusal anlamda çok farklıdırlar. Bazen bir güzel söz bile, onları bu hayatta mutlu etmeye yarar. Sizlerde sosyal medya kullanıyorsanız, facebook ve twitterdan resimli güzel mesajları ona gönderebilirsiniz.

guzelsozlermesajlar

Bu davranışınız ve paylaşımınız onun çok hoşuna gidecektir. Bu hayatta ” güzel ” olan ne varsa.. Hepsi yaşama tutunmamızı ve hayata olumlu bakmamızı sağlamaktadır.

resimli guzel sozler mesajlar

 

Güzel sözlerin değerini bilelim. Paylaşalım. Sizler paylaşmaya devam ettikçe her şey adı üstünde çok daha güzel olacak. Şimdi dilerseniz özel olarak hazırlanmış resimli çok güzel sözleri inceleyelim, beğendiklerimizi facebook sayfamıza ekleyelim. Sizlerde, konu altında yer alan yorum bölümünden bildiğiniz sözleri bizlere gönderebilirsiniz.

en anlamli guzel sozler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı