Halı modelleri yeni sezon 2016 koleksiyon ve katalogları

Halı modelleri yeni sezon 2016 koleksiyon ve katalogları

Halı modelleri yeni sezon 2016 koleksiyon ve katalogları

Halı modelleri yeni 2016 yılında da göz doldurmaya ve vitrinleri süslemeye başladı. Yepyeni desenleriyle, renkleriyle ve dokuma teknikleriyle mükemmel bir görsellik taşımakta olan bu senenin gözde halı modelleri görenleri büyülenmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Dekorasyon İşlerinde Halının Yeri

Ev dekorasyonunda perdelerin ve halıların yerinin bir başka olduğu da dikkate geliyorsa bu durumda perdelerin ve halıların seçimine çok dikkat etmek ede gerekmektedir. Bu sene halılar her sene olduğu gibi geometrik desenleri, zarafetleri ile göz alıcı bir şıklık kazanıyor.

Tek Renk Halı

Bu sezon çok renkli halı modelleri yerini tek renk ve iki renkli desenlere bırakıyor. Genellikle modern desenlere sahip olan halılar eski klasik hallerinden üzerlerinde eser bırakmıyor. Pastel renklerin de bu sene halılarda önemli rol oynaması, genellikle yeni üretilen halıların renklerinin pastel renk ağırlıklı olması, bu senenin moda renklerinin pastel ağırlıklı olacağını gösteriyor. Bu nedenle de elbette ki pastel renklerin spor halılarla uyum göstermesiyle de bu senenin modası da pastel renkli halılar oluyor.

Bununla beraber illa ki spor halı olacak diye bir şey de söylemek mümkün değildir. Çünkü eğer halı alacağınız oda klasik bir şekilde döşenmiş ise buraya spor halı konulması pek uygun olmayacaktır. Bunun için halı modelleri yeni 2016 için klasik desenlerde ve renklerde halıları da görebileceğiz. Ancak ağırlık olarak spor halılar daha ön planda olacak.

çiçekli halı modelleri en güzel halı modelleri farklı halı modelleri halı modelleri tumblr kabartmalı halı modelleri rengarenk halı modelleri tumblr halı modelleri yeni halı modelleri yolluk halı modelleri

22 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.