Hamburgerin Yanında Ne Gider

Hamburgerin Yanında Ne Gider

Hamburgerin Yanında Ne Gider

Çocuklardan yetişkinlere kadar pek çok kişinin severek yediği hamburger dışarıda pek çok ünlü marka aracılığı ile yenilebileceği gibi evde kendiniz de hamburger yapabilirsiniz.

Yahut eve söylediğiniz hamburgerleri evde birkaç aperatif yiyecekle daha birlikte tüketmek isteyebilirsiniz.

Evde hamburger yerken yanında yiyebileceğiniz pek çok alternatifiniz de bulunabilir. ‘Hamburgerin yanında ne gider?’ diye düşünüyorsanız; kızartma, tavuk vb. yiyecekler tercih edilebilir.

Patates Kızartması

Hamburgerin yanında olmazsa olmaz yiyecek; patates kızartmasıdır. Hamburgeriniz köfteden yapılmış ise, köfte ve patates lezzeti size kesinlikle yabancı değildir ve köfte ile patates mutlaka bir arada tüketilecektir.

Hamburgeriniz tavuktan yapılmış olsa dahi, patates kızartması ile hamburger harika bir ikili oluşturur.

Salata

Hamburger ve patatesin yanında mevsim salatası harika duracaktır. Katı yiyeceklerin yanında bol sebzeli bir salata mide ve sindirim sisteminiz açısından oldukça iyi bir seçim olacaktır.

İçecek

Katı yiyecekler ve özellikle fast food yiyeceklerin önderi bir hamburgeri tüketirken içecek olmazsa olmazdır. Arzu ettiğiniz asitli içecekler, ıce tea yahut ayran tercih edilebilir.

Tavuk Kızartmaları

Hamburgerin yanında küçük tavuk kızartmaları da oldukça lezzetli bir buluma olacaktır.

Küçük kanat ve incikleri soslayarak güzelce kızartabilir ve hamburgerle birlikte bir lezzet patlamasını yaşayabilirsiniz.

Çeşitli Soslar

Hamburger, patates kızartması ve tavuk kızartmaları için mutlaka sofranızda çeşitli soslar bulunmalıdır.

Özellikle ketçap, mayonez, barbekü soslar, sarımsaklı soslar, ranch soslar gibi pek çok sos ile kızartma ve etin daha da lezzetli olduğuna şahit olacaksınız.

13 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.