Hangi Burç Hangi Burçla Uyumlu Bir şekilde Aşk Yaşar?

Hangi Burç Hangi Burçla Uyumlu Bir şekilde Aşk Yaşar?

Hangi Burç Hangi Burçla Uyumlu Bir şekilde Aşk Yaşar?

Kimi insanların inanmadığı astroloji konusu ile birçok kişinin ilgilendiği gibi ben de ilgilenmekteyim. Sizin için bir araştırma yaparak Hangi Burç Hangi Burçla Aşk Yaşar sorusuna cevaplar bulmaya çalıştım. Aşkın tarifi olmadığı belki bir gerçek ama aşkın herkes için bir sanat tarzı olduğunu düşünebiliriz. Nitekim aşkı herkes kendi bildiğine göre yaşar.

Koç – İkizler

Birbirinden farklı kişiliklere sahip bu iki burca sahip olan insanlar, akıllı ve neşelilerdir. Özellikle ikizler burcunun çok yönlü olmasından dolayı da koç burcu asla sıkılmaz. Bu iki insandan güçlü bir aşk doğabilir.

Boğa – Terazi

Bu iki burcun birleşmesinden mükemmel bir aşk başlayabilir. Ateşli ve olağanüstü düşüncelere sahip olan bu burçtaki insanlar belki Eros’u bile kıskandırabilirler.

Yengeç – Boğa

Yengeç burçları için en uygun ve en ideal burç olan boğa burcu, yüreği tam anlamı ile sevgi doludur. Her zaman iyi bir eşi, güzel bir evi ve mutluluklarla dolu bir ailesinin olmasını hayal eder.

Aslan – Akrep

İki güçlü karakterin ringe çıkıp karşılaşacak iki boksör gibi tanımlayabiliriz. Ancak akrep burçları her zaman alttan alan kişi olarak karşısına çıkan bu ilişkiyi her zaman yaşayamayacağı korkusu ile dövüşmeyi değil, paylaşmayı düşünür. Bu durum gerçekten yaşamaya değer bir aşkı oluşturacaktır.

Yay – Aslan

Her an patlamaya hazır bir bomba gibi büyük bir enerji içerisinde yaşarlar aşklarını. Yay’ın sabırsız kişiliği zaman Aslan’ı kızdırsa da tutku ile bezenmiş aşkı paylaşmaktan ve birlikten olmaktan büyük mutluluk duyarlar.

hangi-burc-hangi-burcla-ask-yasar

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.