Hangi Tür Erkekle Evlenilmez? Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Hangi Tür Erkekle Evlenilmez? Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Hangi Tür Erkekle Evlenilmez? Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Hangi Tür Erkekle Evlenilmez

Hangi tür erkek evlenilmeyecek erkektir diye merek edenlere en pratik sadece 1 adet cevap bulunmaktadır. Bu sorunun cevabı en kısa haliyle “Anne”dir. Hangi tür erkekle evlenilmeli sorusunun yanıtı, kızın annesinde gizli bulunmaktadır. Her anne evladının tüm huylarını bilmektedir. Bu nedenle de evladı için en uygun eşin de tespiti anne tarafından yapılabilmektedir. Üstelik bu tespitin yanılma payı çok az olarak bilinmektedir. Annenin onayından geçmeyen damat adayına, yolun gösterilmesi en doğru hareket olmaktadır.

Genel olarak evlenilmesi riskli erkeler de tanımlanabilmektedir.

  • Pinti
  • Kıskanç
  • Ukala
  • Saygısız

erkeklerden uzak durulması, uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

  • Pinti erkek her konuda pinti olacaktır. İlişki beslenmeyi seven bir yapıdır. Pinti erkek ilişkiye bir şeyler katmaktan hoşlanmamaktadır.
  • Kıskanç erkekler hayatı zehir edebilmektedir. Bu duygunun çok sağlıksız boyutlara ulaşabildiği haberlerde haberlerce bildirilmektedir. Bu nedenle kıskanç erkekler, evlilik için uygun bulunmamaktadırlar.
  • Ukala yapılı erkekler, kadının atacağı adımların önünde engeller oluşturmaktadır. İlk zamanlar havalı olarak sevilen bu tutum, ilişkinin evlilikle noktalandığı durumlarda, hayatı bir çileye dönüştürebilmektedir.
  • Saygı bir ilişkide en önemli kavramdır. Bunu tüm ilişki uzmanları savunmaktadırlar. Bu nedenle saygılı olmayan bir erkekle evlenmemek gerekmektedir. İlişkide tarafların birbirlerine saygılı davranmaları normaldir. Bu nedenle de kişilerin birbirlerini iyi bir şekilde izlemeleri önemle tavsiye edilmektedir. Erkek taraf sadece eş adayı kadına saygılıysa lakin diğer herkese saygısız bir tutum sergiliyorsa, bu eş adayı da tehlikeli olarak kabul edilmelidir.

 

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.