Havalı Bayanlar İçin En Güzel kısa kıvırcık saç modelleri

Havalı Bayanlar İçin En Güzel kısa kıvırcık saç modelleri

Havalı Bayanlar İçin En Güzel kısa kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık saçlarla baş etmek bazen zor olabiliyor. Özellikle bu saçlar gereğinden fazla gürse daha fazla çaba istiyor. Fakat doğru bir seçimle zamanınızın önemli bir kısmını alan uzun ve baş edilmesi zor saçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kısa kıvırcık saç modelleri bunun için doğru tercih olacaktır. Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında çekilmez hale gelecek kıvırcık uzun saçlarınızı biraz cesaretle kısa kesimlerle daha güzel ve kullanımı rahat bir şekle sokabilirsiniz. Seçeceğiniz bir sezon rengi ve tarz bir model ile baş edemediğiniz inatçı saçlarınızı sakinleştirin.

Kısa Kıvırcık Saçlar

  • Kısa bob kesim kıvırcık platin saçlar, ilkbahar-yaz ayları için iyi bir tercih.
  • Kısacık erkek saç boyu kesilmiş doğal dalgalı kıvırcık saçlar ile imajınızı baştan yaratın.
  • Kısa kıvırcık saçlarınızı turuncu renkle daha çılgın bir görüntüye taşıyın.
  • Asimetrik kesimlerle siyah kıvırcık saçlarınızı değiştirin.
  • Daha gür saçlar için saçlarınızı kısa kestirin ve perma ile kıvırcık saçlarınızı şekillendirin.

Kısa kıvırcık saç modelleri arasından yapacağınız tercihlerle aynadaki görüntünüzü yenilemenin tam zamanı. 2016’nın modası kısa kıvırcık saçlarla sizde tarzınızla modaya imzanızı atın.

Kısa Kıvırcık Saçlarda Moda

Kısa kıvırcık saç modelleri pek çok ünlü kadının da tercih ettiği modellerdir. Hatta pek çok erkek dahi artık saçlarına maşa yaparak kısa saçlarında kıvırcık bir hava yaratmak istemektedir. Son zamanda kuaförlerde kullanılan teknolojilerin gelişmesi ile de kıvırcık saça doğuştan sahip olmayan kişilerin de bu saç modeline sahip olmaları mümkün halde gelmiştir. Kısa kıvırcık saçlarda asimetrik kesimler bu sene çok moda görülmektedir. Bazı kişiler bu saçları asimetrik şekilde kullanmak için uzunlu kısalı olarak kestirirken saçınızın bir kısmını yanlardan kazıtarak da bu asimetrik modaya uyum sağlamanız mümkün olacaktır. Eğer daha romantik bir hava istiyor iseniz hoş takılar ile eskiye dönüş modasının bir ferdi de siz olabilirsiniz.

2016 Kısa Kıvırcık Saç Modelleri bayan Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Kısa Kıvırcık Saç Modelleri bayan 2016 Kısa Kıvırcık Saç Modelleri bayan Kısa Kıvırcık Saç Modelleri günlük Kısa Kıvırcık Saç Modelleri kadın 2016 Kısa Kıvırcık Saç Modelleri kadın trend Kısa Kıvırcık Saç Modelleri yeni Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir