Her Derde Deva İsmi Azam Duasının Anlamı ve Meali

Her Derde Deva İsmi Azam Duasının Anlamı ve Meali

Her Derde Deva İsmi Azam Duasının Anlamı ve Meali

Öncelikle dua etmek her zaman önemli bir şeydir çünkü Allah ile aranızda köprü olan bir durumdur. Yani Allah’a erişmek isteyen herkesin ilk olarak dua etmesi gerekmektedir. Duaların en büyüğü ise İsmi Azam olarak karşınıza çıkıyor. Bu dua en büyük dua olduğu için Allah tarafından duyuluyor, görülüyor ve karşılığı veriliyor. İsmi Azam duasının anlamı ise Allah’ın bir olduğunu, her şeyin üstesinden onun sayesinde gelindiğini, her zaman en hakikatli olanın ondan taraftan verileceğini öğrenebiliyorsunuz. Bu nedenle de bu duayı etmek, her zaman çok önemli bir konu oluyor. Bu duayı dağa ederseniz dağın tuzla buz olabileceğinden bahsedilmektedir. Bu da duanın ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha göstermektedir.

İsmi Azam Duası

Sadece bir şeyleri çözmek için değil ya da Allah’tan yardım almak için değil, O’nu hatırlamak için de bu duayı edebiliyorsunuz. Her zaman en doğru olanı yapmak, ondan medet umabilmek adına bu dua her zaman kurtarıcı olmaktadır. Duanın kısa olması bunun yanında peygamberler tarafından da sık sık kullanılmış olması önemli ayrıntılardır.

İsmi Azam Duası Dinle

Bu duayı her zaman okumak zorunda değilsiniz eğer ki istiyorsanız dinlemeniz de mümkün. Bu nedenle de hemen duayı açın ve dinlemeye başlayın. Emin olun ki bu dua sayesinde kendinizi çok daha iyi çok daha fazla arınmış bir şekilde hissedeceksiniz.

ismi azam duası türkçe anlamı

https://www.youtube.com/watch?v=sfnN-TDCkkQ

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir