Hoşlandığım Ve Tanımadığım Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim

Hoşlandığım Ve Tanımadığım Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim

Hoşlandığım Ve Tanımadığım Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim

bir erkeği kendine bağlamanın yolları : Kadınlar erkeklere aşık olduklarında çok büyük telaşa kapılıyorlar. Çünkü genelde erkekler aşık olduklarını kadınlara söylüyorlar. Kadınlar ise aşık olduklarında saklıyorlar. Eğer böyle düşünüyorsanız yapmanız gereken erkeği kendinize aşık ederek onun size açılmasını sağlamaktır. Bu göründüğü kadar zor değildir. Her erkek için tabi ki aynı şey söz konusu değildir. Fakat genel olarak erkeğin aklında başka bir kadın yok ise, kendisine sıcak ve yakın davranan bir kadından etkilenir. Bu nedenle bir erkeği kendime nasıl aşık edeceğim diyorsanız ona yakın ve ilgili davranmanız ilk kuraldır diyebiliriz. Erkekler kendisi ile sohbet eden kadınlardan çabuk etkileniyorlar.

Zeki ve sohbeti güzel bir kadın erkeği kendisine aşık eder Olaylara olgunlukla yaklaşarak erkeğin aklını başından alabilir. Erkekler zeki ve becerikli kadınlardan etkilenmektedirler. Erkekler kendilerini anlayan kadınlardan hoşlanırlar. Bu nedenle sohbet etmek, sohbet ederken dinlemek ve meraklı sorular sormak erkeğin dikkatini çekecektir. Güzel ir sohbet erkeğin aklında ciddi düşünceler bırakmaya yeter. Doyumsuz bir sohbet yaparsanız erkek sizinle tekrar sohbet etmek isteyecektir. Başka bir sohbet de erkeğin ciddi anlamda etkilenmesi demektir.

Erkekler genelde espri yapmayı severler. Burada esprilere gülmek saygılı bir biçimde şakalaşmak erkeği etkiler. Erkekler güler yüzlü kadınlardan on derece hoşlanırlar.

birinin seni sevdiğini hissetmek

bir erkeği kendime nasıl aşık ederim

Bazen kadınsı bir gülümseme erkeğin aklını başından alabilmektedir. Erkekler rahat ve eğlenceli vakit geçirmeyi seven kadınlara karşı ilgi duymaktadırlar.

bir erkeği kendime nasıl aşık ederim yöntemleri bir erkeği kendime nasıl aşık ederim ekşi

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir