İbrahim Saraçoğlu iltihaplı eklem romatizması kürü tarifi ve yapılışı

İbrahim Saraçoğlu iltihaplı eklem romatizması kürü tarifi ve yapılışı

İbrahim Saraçoğlu iltihaplı eklem romatizması kürü tarifi ve yapılışı

Ülkemizde en yaygın rahatsızlıkların başında Romatoid artrit gelmektedir. Başka bir deyimle bu hastalığın adı: İltihaplı eklem romatizmasıdır. Alternatif olarak bitkisel tedavi yolları ile tedavi sağlanabilmektedir. İbrahim saraçoğlu bu konuda kiraz sapı ve ısırgan otu kürünü öneriyor.

Bu bahsetmiş olduğumuz kürlerin yan etkisi bulunmamaktadır.  Perfore edilmiş ısırgan otuyla ve kiraz sapı ile hazırlanmaktadır.

İLTİHAPLI EKLEM ROMATİZMASI İÇİN, BİTKİSEL KÜR NASIL YAPILIR VE HAZIRLANIR? TARİFİ

  • Klorsuz su kullanın.
  • Yarım litre şaşal su içerisine yirmi beş, otuz tane kiraz sapı koyun ve kısık ateşte kapatın. Tencerenin ağzını tamamen kapatın. 3 dakika kısık ateşte demleyiniz
  • 3 dakika aradan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan otunu tencereye ekleyin ve yine 3 dakika daha kısık ateşte demleyiniz. Ardından ocağı kapatın ve tencereyi alın.  Ilık olduğunda süzün.
  • Tenceredeki kürün yarısını sabah kahvaltısından 2 saat sonra, Bir diğer yarısını ise akşam yemeğinden 2 saat önce içiniz. Kürün uygulama süresi 21 gündür. Eğer olurda ileride şikayetleriniz artar ise, kürü tekrardan yapabilirsiniz.
  • İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu ısırgan otu ve kiraz sapı kürü, 2 ay kullanılmaktadır. Destekleyici ve tedavi edici bir kürdür.  Kullanmaya başladığınız ilk haftadan sonra yani 2. haftada etkisini göstermeye başlayacaktır. Birinci haftada kür vücutta depolanıyor ve sonraki haftalarda olumlu etkilerini gösteriyor.
  • Romatoid artrit ( İltihaplı eklem romatizması) Ağrı kesici kullanarak tedavi edilemez. Bu haplar anlık tedavi sağlamaktadır. Daha doğrusu kullandığınız ağrı kesici sizi rahatlatır. Tedavi etmez. İlaç kullanarak kesin bir tedavi sonucuna ulaşamazsınız. Ağrı kesiciler geçici olarak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği bitkisel kür, bu hastalığı tedavi edebilmektedir.

 

 

 

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.