İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Nasıl Yapılır? Tarifi Burada

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Nasıl Yapılır? Tarifi Burada

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Nasıl Yapılır? Tarifi Burada

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun incir kürü kürü kadınları yumurtalık kisti-polikistik over’dan koruyor. Ayrıca hamile kalmayı kolaylaştıran bu kür sayesinde çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar bir ümit daha doğuyor.

Ayrıca bir değer Saraçoğlu kürü de kan yapıcı etkiye sahiptir. Siz de bu kürleri uygulayarak sorunlarınızın giderilmesi yönünde bir adım atmış olacaksınız.

Kür 1: Yumurta Çatlatıcı ve Hamile Kalmayı Kolaylaştırıcı

Bu kür toplamda elli gün uygulanmalıdır. Temelde yirmi beş gün uygulama, bir hafta ara, daha sonra bir yirmi beş gün daha uygulama yaparak sizde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Uygulamaya devam etmek isterseniz eğer, her yirmi beş günde bir ara vererek bu kürü uygulamayı sürdürebilirsiniz.

Ama temelde toplam uygulama süresi elli gündür. Bir litre kaynamakta olan klorsuz suya on beş-on altı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız.

Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-on beş dakika önce aç karnına içilir.

Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dâhil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz.

Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Kür 2: Kan Yapımına Yardımcı

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya sekiz-dokuz adet kuru inciri ilave ediniz ve yedi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yedi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz.

Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-on beş dakika önce aç karına içilir. İki defa yirmi bir gün uygulanır ve her yirmi bir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir.

Toplam uygulama süresi kırk iki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dâhil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir.

Not: Prolaktin yüksekliği olan kişilere bu kürün kullanımı önerilmemektedir.

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir