İğne Oyası Fiyonk Örnekleri Ve Çeşitleri

İğne Oyası Fiyonk Örnekleri Ve Çeşitleri

İğne Oyası Fiyonk Örnekleri Ve Çeşitleri

İğne oyasının çok zor olduğunu biliriz ancak iğne oyasıyla fiyonk yapımı sanıldığı kadar zor değildir. Yapımı için gerekli olan malzeme dantel ipi, iğne ve çatal iğnedir. İğne oyası fiyonk örnekleri içinde bu fiyonkları yapmaya başlarken önce çatal iğnenin başlığını çıkarmamız gerekir. Bu işe çatal iğneyi yapacağınız fiyonk büyüklüğüne göre açarak başlarız. Daha sonra çatal iğneye yeterli miktarda sarılan ipten sonra ip çatal iğnenin arasından iğne yardımıyla sarılarak fiyonk haline getirilir ve sıkılır. İğne oyası fiyonk örnekleri için daha sonra çatal iğneden fiyonk yapılan ip çıkarılır. Bunlardan istediğiniz kadar yeterli miktarda aynı şekilde fiyonk yapılır ve bunlar işlemeye eklenir. Böylece iğne oyası ile fiyonklu işlemeler yapılır.

İğne Oyası Fiyonk Eklemeleri ve Tasarımları

Yapılma işlemi işin ana temeline dayanır. Buna farklı bir yorum katmak ve havlulara, mendillere ya da yazmalara eklemekte farklı bir yapım şeklini ortaya koymaktadır. Eğer çatal ya da iğne oyası üzerinden bir karar verdiyseniz, fiyonklar için renk seçimini ekleyeceğiniz mendil, havlu ya da yazmalara göre belirleyebilirsiniz. Fiyonkların boyutu, alacağı ve duracağı biçim tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. Eğer az fiyonk ile güzel bir görsel etki oluşturmak istiyorsanız, beyaz bir yazma ya da havluya siyah ya da kırmızı tonlarında fiyonkları ekleyebilirsiniz. İğne oyası fiyonk örnekleri konusunda istediğiniz biçimi uygulayarak, kendi stilinizi konuşturabilirsiniz.

değişik İğne Oyası Fiyonk Örnekleri en güzel İğne Oyası Fiyonk Örnekleri farklı İğne Oyası Fiyonk Örnekleri güzel İğne Oyası Fiyonk Örnekleri harika İğne Oyası Fiyonk Örnekleri İğne Oyası Fiyonk Örnekleri facebook İğne Oyası Fiyonk Örnekleri resimli İğne Oyası Fiyonk Örnekleri yeni İğne Oyası Fiyonk Örnekleri yepyeni İğne Oyası Fiyonk Örnekleri

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.