İğne Oyası Havlu Kenarları basit modelleri ve örnekleri

İğne Oyası Havlu Kenarları basit modelleri ve örnekleri

İğne Oyası Havlu Kenarları basit modelleri ve örnekleri

Banyolarımızda, mutfaklarımızda kullandığımız İğne oyası havlu kenarları son zamanlarda yine revaçta olacak. Mutfaklarımızda, banyolarımızda kullandığımız havluların güzel gözükmesi için havlularımızın kenarlarını işleme yaparız. Dantel süslemeler tığ ile yapılabildiği gibi iğne oyasıyla da yapılabilir. Bir iğne ve yeterli ipimiz olduğu zaman iğne oyasının yapmak günümüzde çok da zor değildir. Yapılması uzun zaman almasına rağmen artık internette iğne oyasının nasıl yapıldığını öğrenmek çok kolaydır. İğne oyası havlu kenarları internette değişik modellerle karşımıza çıkacak.

En güzel iğne oyası havlu kenarlarını bulup yapmak artık hanımlara kalmış bir şeydir. İğne oyası yapması uzun zaman almasına rağmen yapıldığında mükemmel görüntüsüyle havlularınızı süsleyecek ve size harcadığınız zamanı unutturacaktır. İğne oyası konusunda kararlı iseniz ve size yardım edecek herhangi bir büyüğünüz de yok ise, anlatımlı görseller ve videolar sayesinde dilediğiniz örneği seçebilir ve bu örnekleri anlatımlar sayesinde yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarları için birçok örnek görebilirsiniz. Bu örnekler arasından seçim yapabilir havlularınıza uygun olan örnekleri yapabilirsiniz. Havlularınızın modelleri ve desenlerine dikkat etmelisiniz. Böylece gayet güzel modelleri uyum içinde yapabilirsiniz. Simli ipler ya da boncuklar kullanmak istiyorsanız sade havlular tercih etmelisiniz. Sade havlular için renk seçimi ve model seçimi bu bakımdan daha rahattır. Sevdiklerinizin çeyiz sandıkları için gayet başarılı modeller yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

çeyizlik iğne oyası havlu kenarları farklı iğne oyası havlu kenarları havlu kenar modelleri iğne oyası havlular iğne oyası kenarları

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.