İğne oyası örnekleri ve çok farklı güzel çeşitleri

İğne oyası örnekleri ve çok farklı güzel çeşitleri

İğne oyası örnekleri ve çok farklı güzel çeşitleri

İğne oyası ile örülen ürünler hem şıklık, hem de kalite açısından kusursuzluk seviyelerine ulaşabilmektedir. Özellikle de son zamanlarda yeni iğne oyası örnekleri kapsamında da ha sağlam seçenekler elde edebilir ve kendinize mükemmel bir çeyizlik hazırlayabilirsiniz. Yeni iğne oyası örnekleri bu sene içerisinde klasik iğne oyasının yanı sıra; nasıl yapılışını da iyi bilmeniz gerekir. Nitekim bu oya zürafa ile başlanır ve her iki ya da üç zürafadan sonra ortadan ve kenarlardan arttırarak ilerleme durumu oluşabilir. Burada yapılacak olan model önemlidir. Birbirinden farklı çiçek figürlerini oyalarınıza dahil edebilir ve bu sayede de yapılışı eğlenceli güzel bir model elde edebilirsiniz. Elbette daha evvel iğne oyası yapmadıysanız bazı örnekleri incelemeniz şarttır. El kabiliyetiniz var ise, kısa zaman içinde basit örnekler ile pratiğinizi arttırabilirsiniz.

Yeni iğne oyası örnekleri arasından seçim yaparken bu örneklerin nereye yapılacağını düşünerek örnekleri incelemelisiniz. İğne oyasını yazmaya yapacaksanız yazmanın rengi ve desenine önem vermelisiniz. Buna göre ip ve model seçmelisiniz. Eğer yazmanız sade ise daha şatafatlı modeller seçebilirsiniz. Eğer yazmanız bol desenli ise daha sade iğne oyası modellerine yönlenmelisiniz. Havlu kenarına iğne oyası yapacaksanız, havlunuzun rengine ve içinde yer alan desenlere bakmalı ve buna göre tercihinizi yapmalısınız. Her zaman kargaşadan uzak durmalı ve uyumlu örnekler ortaya koymalısınız.

çok şık iğne oyaları en güzel iğne oyaları iğne oyaları iğne oyası çeşitleri iğne oyası kenar örnekleri iğne oyası modelleri iğne oyası örneği iğne oyası örnekleri iğne oyası yazma kenarı iğne oyası

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.