İğne oyası yapılışı anlatımı ve açıklamalı modelleri

İğne oyası yapılışı anlatımı ve açıklamalı modelleri

İğne oyası yapılışı anlatımı ve açıklamalı modelleri

Bayanlar için önemli hobi ve uğraşların başında el işi gelmektedir. El işleri arasında ise birçok bayanın merak ettiği ve yapabileceği işi daha iyi öğrenmelerini sağlayacak bir işte iğne oyası yapılışıdır. Bu konuda her bayanın kendi yeteneği ölçüsünde iş çıkarabileceğini unutmayalım. Özellikle el çabukluğu ve yatkınlığı bu işin diğer önemli boyutunu göstermektedir. İğne oyası ile genellikle yazma, yemeni, havlu gibi eşyaların kenarlarını iple süslemek mümkün. Bunun için elinizin altında daha önceden iğne oyası yapılışı anlatımı sağlayan modellerin olması da büyük önem taşımaktadır. Siz de hemen iğne oyası ile yapılan çalışmalardan faydalanarak yeni örnek ve modeller çıkarın.

İğne Oyası Yapılışlarında Stiller

Bir iğne oyası yapılışı anlatımının yanı sıra, ortaya konulması gereken modellerin önemli büyüktür. Eğer farklı, ilgi çekici, hem sizin hem de başkaları tarafından beğenilen iğne oyası yapmak istiyorsanız, çeşitli model üzerinde ilham almak ve bu ilhama kendinizden bir şeyler katmak epey bir yararlı olacaktır. Böylece iğne oyası yapılışı anlatımında uygun bir sistem en iyi şekilde ele alınabilecektir. Yapılacak modellerde fiyonklar, yıldızlar, üçgen ve kare düzenlerinde işlemeler, çiçek eklemeleri baz alınabilir. Önemli olan bu temel eklemelere farklı bir bakış açısı ile yorumlayarak, yepyeni stiller ortaya koyabilmektir. Böylece havlularınız, başörtüleriniz ya da masa örtülerinize kadar birbirinden etkileyici bir iğne oyası eklemesi yapabilirsiniz.

İğne oyası örnekleri ve çok farklı güzel çeşitleri

En güzel ve özel el emeği iğne oyası yazma kenarı örnekleri

https://www.youtube.com/watch?v=e6vJ6pbnmSY

https://www.youtube.com/watch?v=REUlqU2yGLE

2016 iğne oyası yapılışı anlatımı en güzel iğne oyası yapılışı anlatımı farklı iğne oyası yapılışı anlatımı iğne oyası yapılışı anlatımı görsel iğne oyası yapılışı anlatımı izle iğne oyası yapılışı anlatımı resimler iğne oyası yapılışı anlatımı video iğne oyası yapılışı anlatımı youtube kolay iğne oyası yapılışı anlatımı tumblr iğne oyası yapılışı anlatımı yeni iğne oyası yapılışı anlatımı

6 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. 4 sene önce

    güzrl bir bilgi paylaşımı olmuş. elinize sağlık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir