İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri

İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri

İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri

Çeyizlerin ve hala bazı bayanların gözdesi olan iğne oyası yemeni örnekleri el emeği göz nuru tanımını tam olarak karşılamaktadır. İnce ince işlenen bu güzel iğne oyası örnekleri hem köklü bir kültürü hem de bu bayanların el becerisini ortaya çıkarmaktadır. Bu açıdan oldukça önemli olan iğne oyası yemeni örnekleri renkli ipler ile örülebildiği gibi araya boncuklar, taşlar, pullar ve farklı süslemeler ile de işlenebiliyor. En çok kullanılan iğne oyası motifleri yemeniler için çiçek türleridir. Bunların yanı sıra yemeni kenarına yapılacak iğne oyalarının boyutu yemenilerde bulunan desenlere göre büyütülüp küçültülebilir. Böylelikle ortaya uyumlu ve estetik olan yemeniler çıkar.

İğne Oyası Yemenlerinde İşleme Örnekleri

Eğer uyumu ve estetiği bir arada yakalamak istiyorsanız, göz nizamını da yakalamanız gerekmektedir. Örneğin çok sevdiğiniz bir kelebek işlemesini kendi yemeninize eklemek istiyorsunuz. Bunun için yapmanın gereken, o kelebek motifini sizin yemeninize uygun renge, boyuta ve biçime endekslemeniz olacaktır. Yani gördüğünüzün aynı renginde ve boyutta yapmanıza gerek yoktur. Uyumun sağlanması iğne oyası yemeni örnekleri için önemli olacaktır. Örneğin eklenecek bir fiyonk için ya da çiçek motiflerinde de aynı mantık geçerlidir. Yine de ilham almak ve örneklere bakıp kendi fikirlerinizi de iğne oyası üzerinden beyan etmek, sizinde beklentilerine uygun bir sonuç alabilmeniz açısından oldukça önemli olacaktır. Böylece kendi isteğiniz ve beklentinize göre yararlı bir sonuç alınabilecektir.

değişik İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri en güzel İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri farklı İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri güzel İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri harika İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri facebook İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri resimli İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri tumblr İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri yeni İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir