İlişkim Kötüye Gidiyor Hiçbir Şey Eskisi Gibi Değil Ne Yapmalıyım

İlişkim Kötüye Gidiyor Hiçbir Şey Eskisi Gibi Değil Ne Yapmalıyım

İlişkim Kötüye Gidiyor Hiçbir Şey Eskisi Gibi Değil Ne Yapmalıyım

İlişkim kötüye gidiyor bunun için ne yapmalıyım diyorsanız dikkat etmeniz gereken çok fazla şey olacaktır. Bu şeyler de yapmanızın zor olacağı şeyler değildir. Biraz dikkat ve incelik size çok yardımcı olacaktır. İlişkiler arasında sorun oluşması çok olağan bir durumdur. Tartışmalar, kavgalar olabilir ama bundan sonraki durumu daha iyi kullanmanız gerekiyor. Örneğin bir tartışma içine girdiniz. BU sırada yapmanız gereken en önemli şeylerden biri empati kurmaktır. Empati kurarak eşinizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Eşiniz çok yorgun olabilir bunu da fak edebilirsiniz. Empati kurduğunuzda eşinizin tama olarak neye kızdığınız anlayabilir ve ona göre davranışlarınızı belirleyebilirsiniz.

İlişkileri kötüye götüren şeylerden biri de her şeyin sıradan ve monoton olmasıdır. Farklı şeyler yapmaya çalışarak bu monoton olan düzeni değiştirebilir çok daha eğlenceli zaman geçirerek aradaki bağı ve sıcaklığı tekrar canlandırabilirsiniz. Bu sayede ilişkinizde oluşan sıradanlık sorunu biraz olsun ortadan kalkacaktır. Örneğin güzel bir hafta sonu eğlencesi ya da bir akşam yemeği size yardımcı olabilir. Bu farklı olan aktiviteden sonra aranızda daha iyi bir durum ortaya çıkabilir.

İletişime çok fazla dikkat etmelisiniz. İletişim kurarken söyledikleriniz, ses tonunuz, beden diliniz ilişkinizin kötü gitmesinin nedenlerinden biri olabilir.

ilişkim kötüye gidiyor ne yapmalıyım

Bu yüzden İletişim kurarken duruma göre yapmanız gereken şeylere çok fazla dikkat etmelisiniz. Gülümsemek ve güzel göz teması sizin için çok iyi olabilir.

ilişkim kötüye gidiyor ne yapmalıyım tumblr

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir