İninal Kartı Nasıl Alırım ? Avantajları Nelerdir?

İninal Kartı Nasıl Alırım ? Avantajları Nelerdir?

İninal Kartı Nasıl Alırım ? Avantajları Nelerdir?

İninal kart, Master Card kartların bir alt kuruluşudur. Bu kart ile internet üzerinden ya da gerçekte Master Card kartlarının geçtiği her yerde alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Bu kart kredi kartı olarak kullanılan ve kart geçen her yerde kullanabileceğiniz bir karttır. Bu kartları alabilmek için herhangi bir yaş sınırı yoktur ve herkes buna sahip olabilir. Bu İninal kartı nasıl alırım diye soruyorsanız yanıtlayalım.

İninal Kart Nasıl Alınır ?

İninal kart nasıl alınır sorusuna geçmeden önce hatırlatalım ki bu kartı almak için yaş sınırı yoktur. Bu kartı alabilmek için sizlere 3 seçenek sunulmaktadır. Birincisi kartın mobil uygulaması ile alma seçeneği, ikincisi bu kartın satış ve yükleme noktalarından satın alma seçeneği ve üçüncü olarak da bu kartın satış merkezleridir. Bu kartın satış noktaları Migros, Tansaş, Teknosa, PTT, D&R, Petrol Ofisi ve İninal kartın kendi internet sitesidir.

İninal Kartı Hangi Atm Den Para Yüklenir ?

Bu kartı kullanabilmek için para yüklemeniz gerekmektedir. Kartı alırken 5 TL kart ücreti ödersiniz. Bunun dışında kart çıkarabilmek için de 30 TL para vermeniz gerekir. Bu 30 TL’nin 5 TL’si sizlerden çekiliyor ve 25 TL kartta kalıyor. Sizler de bu parayı harcayabiliyorsunuz. Ayrıca para harcayabilmek için karta para yatırmak gerekiyor. İninal Kart’a tüm Master Card geçerli olan ATM’lerden para yatırabilirsiniz.

İninal Kartı Nasıl Alırım

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.