Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır? Ayarları

Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır? Ayarları

Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır? Ayarları

Iphone gibi cihazlarda ayrı facebook haricinde bir Messenger uygulaması vardır. Bu uygulama bazı kullanıcıların kapatmak isteyebilecekleri bir uygulama olabilir. Iphone messengerdan nasıl çıkış yapılır, bu konuda basit bir çözüm yolu vardır. Bunun için facebook hesabınızdan giriş yapmanız gerekecektir. Bilgisayar ya da telefondan hesabınızdaki güvenlik sekmesine giriş yapabilirsiniz.

Facebook Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır?

Facebook messengerdan çıkış yapma düşünceniz var ise, facebook sayfasında güvenlik kısmına gelmelisiniz. Bu kısımda, giriş yaptığın yerin yazılı olduğu bir alan göreceksiniz. Bu alanda mevcut oturum ve cihaz adı gibi detaylar yer almaktadır. Mevcut olan hangi oturumu kapatacaksanız, bunu seçin ve daha sonra oturumunuzu kapatın. Böylece hesabınızdaki oturumu da kapatmış olacaksınız.

Facebook Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır Iphone

Facebook Messenger uygulamasından çıkış yapak için gerek Iphone gerekse diğer cihazlarda uygulama aynıdır. Her türlü kendi facebook sayfanıza giriş yapmanız gerekecektir. Bu sayfaya giriş yapıp yukarıda verdiğimiz detayları sıra ile takip etmeniz gerekecektir. Ardından telefonunuzdaki uygulamadan sorun yaşamadan kurtulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar uygulamayı direkt telefondan silerek bu durumdan kurtulsa da, en mantıklı çözüm yolu facebook hesabına giriş yapmaktır. Böylece hesabınız konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Sonuçta bazen program yüklemelerinde aynı hesap açılabilir ve bu da güvenlik açısından sorun oluşturabilecek bir durumdur. Özellikle de telefonunuzu satmak düşüncesinde olursanız.

Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.