Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır?

Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır?

Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır?

Telefonlar ile artık her türlü işlem yapılmaktadır. Iphone en kolay kullanıma sahip olan telefonlar arasında yer almaktadır. Iphone ile ses kaydı nasıl yapılır, diye baktığınız zaman bunun çok kolay ve hatta hayat kolaylaştırıcı bir işlem olduğunu göreceksiniz. Bu konuda yapmanız gereken sadece Iphone telefonunuzda yer alan sesi notlar kısmına gelmek.

Telefonda Ses Kaydı Nasıl Yapılır Iphone

Telefonda ses kaydı Iphone için yapacaksanız, sesli notlar sekmesine gelmelisiniz. Sesli notlar kısmını hemen göreceksiniz. Telefonda bu kısmı bulamıyorsanız da aramalara sesli notlar yazmanız yeterli olacaktır. Ses kaydetmek için kaydet butonuna basıp ses kaydınızı başlatın. Bu buton kırmızı ve göze çarpıcı olduğu için kolaylıkla butonu bulabilirsiniz. Telefon ekranından ses kayıt işleminizin ne kadar sürdüğünü de görebilirsiniz. Ses kaydınızı bitirdikten sonra durdurma ikonuna basın. Bu ikon siyah dörtgen şeklindedir. Ses kaydınız otomatik olarak saklanacaktır. Bu kayıtları dinleyebilir ve istediğiniz zaman da silebilirsiniz.

Iphone Ses Kaydı Nasıl Yapılır

Iphone ses kadı tüm telefonlarda yukarıda anlattığımız şekilde yapılmaktadır. Bu konuda zorluk çekmenize gerek yok. Zaten Iphone telefonların genel olarak yapısı ve kullanımı aynı olduğu için, ses kayıtlarınızı sorunsuz olarak hızlıca yapabilirsiniz. Bu konuda kayıtlarınızı takip edebileceğiniz yer değişmemektedir. Sesli notlarınızı hızlıca bir şey kaydetmek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu olanak günlük hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Iphone Telefon İle Ses Kaydı Nasıl Yapılır

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir