Eğitim

Iphone Uygulamalara Şifre (Password) Koymak

Iphone telefonlar ve diğer akıllı telefonlar içerisinde şahısların her şeyi bulunmaktadır. Küçük cep bilgisayarları olan bu telefonlarda bazı uygulamaları korumak isteği çok normaldir. Iphone uygulamalara şifre koymak konusunda bazı programlar ve işlemler vardır. Böylece koruma altına almak istediğiniz bilgileri kilitleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz.

Iphone Uygulamalara Şifre Koyma Programı

Iphone telefonlarda kendi kilit sistemlerinizi koyabilirsiniz. Parolalar bazen bazı kişiler için yeteri derecede koruma sağlamaktadır. Bu durumda, Applock kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile sadece istediğiniz uygulamalar ve klasörlere şifreleme koyma şansınız vardır. Bu konuda yapmanız gereken sadece programa bir an evvel sahip olmak. Üstelik programa neredeyse bedavaya sahip olabilirsiniz. Programın yıllık ücreti 2.99 USD olarak geçmektedir. Applock uygulamasını indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz Böylece istediğiniz bilgileri istediğiniz şekilde koruma şansınız vardır. Bu sistem ile şifrelediğiniz alana giriş yaparken sizden de şifre istenmektedir. Eğer zaten parola da kullanıyorsanız, sizin için çifte koruma sistemi olacaktır. Bu da programın ne kadara avantajlı olduğunu göstermektedir.

Iphone Whats App Şifreleme

Iphone whats app şifreleme konusunda farklı alternatiflere sahiptir.”Password for whats app” uygulamasını kullanabilirsiniz. Konuşma kayıtlarınız bu uygulama ile şifrelenir. “Don’t touch this” 1.99 TL karşılığında satılmaktadır. Itunes’tan satın alabilirsiniz. “Lock my folder” ile şifreleme yapabilir ve klasörlerinizi şifre altına alabilirsiniz. Jailbreak ile de istediklerinizi şifreleme şansınız vardır.

Iphone Uygulamalara Şifre koyma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı