İşlemci Hızı En Yüksek Akıllı Telefon Hangisi

İşlemci Hızı En Yüksek Akıllı Telefon Hangisi

İşlemci Hızı En Yüksek Akıllı Telefon Hangisi

İşlemci hızı en yüksek olan telefon hangisi diye baktığınız zaman, aslında bunun sürekli değişmekte olduğunu görebilirsiniz. Telefon modelleri çok çabuk değişmektedir. Bunun nedeni elbette hızlı tüketim ve teknolojinin hızlı gelişmesidir. İnsanlar genelde telefonların pil ömrünün uzun olmasına, işlemci hızına, ram hızına, depolama miktarına, görüntü kalitesine, yüksek kamera çözünürlüğüne, ekran boyutuna ve tasarımına bakmaktadır. Her özellikte onay verebileceği telefonu kullanıcı satın almaktadır.

En Hızlı Cep Telefonu 2016

Geekbench 3 sonuçlarına göre en hızlı cep telefonları Iphone 6, Samsung Galaxy S6 edge, Iphone 5s, Samsung Galaxy S6, HTC One M9 şeklinde sıralanmaktadır. Bunlar tek çekirdek sonuçlarıdır. Birden fazla çekirdekte Samsung Galaxy S6 edge, Sasung Galaxy S6, HTC One M9, LG G4 gibi bir sıralama vardır. Bu sıralama ve ihtiyaçlara göre analizinizi yapabilir ve buna göre istediğiniz telefonu bütçenize uygun aralıklardan seçebilirsiniz.

En Hızlı Telefon İşletim Sistemi

En hızlı telefon işletim sistemine baktığımız zaman, bu konuda Samsung’un önde gittiğini görmekteyiz. Samsung teelfon modeli çok fazla olduğu için bunlar arasından ihtiyaç ve bütçeye göre seçim yapma avantajınız da vardır. Çeşit olarak fazla seçenek sunan bu arka, aynı zamanda birçok kitleye de hitap etmektedir. Bu nedenle de alternatifleri olan bir firma olarak Samsung’u değerlendirebiliriz. Bu markayı tercih ederseniz, hızlı bir tecrübe edinebilirsiniz.

İşlemci Hızı En Yüksek Akıllı Telefon Hangisi

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir