İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler

İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler

İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler

İstanbul’da genel olarak hep pahalı alışveriş yerleri bulunmaktadır ama bizler bu yazımızda ucuz olarak alışveriş yapabileceğiniz yerleri bulup sizlerle paylaştık bu sayede paranızın yarısı elinizde kalır ve tasarruf yapmış olursunuz. İstanbul’da bulabileceğiniz bol çeşitli ürünleri sizlerle paylaşıyoruz şimdi. İlk önce arkadaşlar istiklal caddesinden başlayalım hadi. İstiklal caddesindeki ilk yerimiz Terkos pasajı oluyor yerini bilmeyenler şu şekilde bulabilir İstiklal caddesinin biraz daha aşağısında kalıyor zaten kime sorsanız hemen size gösterir. Neden Terkos pasajından başlıyoruz diye soracak olursanız çünkü çok fazla çeşitte ürün var ve fiyatları ise çok ideal.

Özellikle sizlere alt kattaki mağazaları öneriyorum oralara da bakın derim. Şimdi ikinci yerimiz ise uygun fiyata bulabileceğiniz Atlas Pasajı geliyor. Burada ise hem kendiniz için takılar bulabilirsiniz , hem de evini dekorasyon açısından süsleyecek olanlar harika malzemeler bulup süsleyebilir. Atlas Pasajımızda bitti burada sonra gireceğiniz yer Beyoğlu İş Merkezi olsun. Çeşitlilik konusunda bu yer çok iyidir. İstiklal Caddesindeki Mango mağazasından kaliteli ürünleri çok ucuz fiyata bulup alabilirsiniz. Mağaza 4 kattan oluşmaktadır ilk katında yeni sezon ürünler yer alır ve diğer 3 katı ise outlet olmaktadır. İstanbul’da alışveriş yapmak için en güzel yerlerden birisi de outlet mağazalarıdır değil mi bu mağazalar sayesinde kaliteli olan ürünleri çok ucuz fiyata alabiliyoruz. İstanbul bu konuda çok şanslı çünkü birçok şehirde bulunmuyor eğer istanbul’da yaşıyorsanız gerçekten çok şanslısınız demektir.

Ya da istanbul’a yolunuz düşerse bu saydığımız yerlere kesinlikle bakın. Başka bir mağazalara bakalım istanbul’da Merter , Bakırköy ve Yenibosna gibi alışveriş yapabileceğiniz harika mağazalar da bulunmaktadır. Yolu düşenler bu yerlere de göz atabilirler. İstanbul’da bulacağınız mağazaları bulduk ama şimdi internetin nimetlerinden bahsetmezsek olmaz. Birçok kişi internet üzerinden alışveriş yapıldığınız bilmiyor halbu ki bu son zamanlar da çok popüler oldu. Artık herkes oturduğu yerden sipariş veriyor ve ayağına kadar istediği ürün geliyor. Tek yapmanız gereken vereceğimiz adreslere girerek alışveriş yapmanızdır aynı zaman da özel günler de büyük indirimlerde oluyor. İşte online alışveriş yapabileceğiniz adresler ; Trenyol , Markafoni ve Morhipo olmaktadır.

İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir