Dini Konular

Kabe’yi Görünce Okunacak Dua Hangisidir (Nihat Hatipoğlu)

Kabe’yi ziyaret etme şansını yakalıyorsanız o zaman burayı ilk gördüğünüzde hem şükür anlamında hem de ibadet anlamında dualar okumanız gerekiyor. Bu duaların içeriğinin ise Allah’ın tek ibadet edilmesi gereken güç olduğunu, ona ibadet edebilmek için buraya kadar gelebilmenize de şükür olması için bu dua okunmaktadır. Her zaman Allah birdir ve onun gücünün üzerine güç yoktur. Dualar sayesinde insanların kendilerini çok daha güçlü hissettikleri de ortada olan bir durumdur. Her zaman Allah’a sığınmalı ve sadece ondan bir şeyler beklemelisiniz. Böylelikle emin olun ki kendinizi çok daha güvende ve mutlu hissedeceksiniz. Kabe’yi görünce okunacak dua Nihat Hatipoğlu tarafından programlarda da sık sık söylenmektedir ve içeriği de aynı bu şekilde olmaktadır.

Korkunca Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu

Eğer ki bir şeylerden korkuyorsanız o zaman hemen dua etmeye başlamalısınız. Öncelikle Nas, Felak sureleri her zaman kulların en çok korkunca kullandıkları sureler oluyor. Bunun yanında Kabeyi görünce okunması gereken dualar Nihat Hatipoğlu ağzından duyabileceğiniz gibi korkunca da bu duaları bu kişiden öğrenebiliyorsunuz.

Hastaya Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu

Öncelikle hastalara acil şifalar dilemek oldukça önemlidir. Çünkü insanlar her zaman sabır göstermeli ve sağlığından olan insanlar için iyi şeyler dilemelidir. Eğer ki bunu yaparsanız o zaman kendinizi de iyi hissedeceksiniz bu hastalara da şifa dilemiş olacaksınız.

kabeyi görünce okunacak dua

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı