Kabir Ziyaretinde Okunacak Dua Hangisidir? Nihat Hatipoğlu Açıklıyor

Kabir Ziyaretinde Okunacak Dua Hangisidir? Nihat Hatipoğlu Açıklıyor

Kabir Ziyaretinde Okunacak Dua Hangisidir? Nihat Hatipoğlu Açıklıyor

Kabir ziyareti yapmak ölünüzü unutmadığınızın en büyük kanıtlarından biridir. Bu nedenle de bu kişiler için dua etmek her zaman önemli bir konu olmaktadır. Eğer ki kendinizi daha iyi hissetmek, ölünüzün ardından kendinize bir görev edinmek istiyorsanız o zaman onun ruhunu da şad edebilirsiniz. Bunun için Kabir ziyaretinde okunacak dua Nihat Hatipoğlu tarafından da söyleniyor. Yapılması gereken İhlas, Bakara, Fatiha, Yasin surelerini okumak ve bildiğiniz diğer tüm duaları da kabir başında etmektir. Öncelikle bu duaların her zaman ölülerin ruhuna hediye edilmesi gerektiğini de unutmamanız gerekiyor. Bu nedenle de öncelikle yapmanız gereken bu duaları edin ve ardından da hediye edin.

Hastaya Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu

Ölüler için dua okumak elbette ki önemli bir konu ama bir diğer önemli konulardan biri de hastalara okunan dualardır. Çünkü ne olursa olsun şifa her şeyin başıdır. Allah’tan şifa istemek ise pek çok derde deva olacaktır. Bu nedenle de öncelikle hastalar için şifa, yakınları için de sabır temenni etmeniz gerekiyor.

Doğumda Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu

Doğum en zor işlemlerden biridir ve annenin gerçekten de büyük bir sabra ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle de doğum anında da dua etmek, hem bebek hem de anne için en hayırlısını istemek gerçekten de önemli bir konu oluyor.

kabir ziyareti duası

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir