Kadınlar Hangi Erkekleri Çekici Karizmatik Ve Yakışıklı Bulur?

Kadınlar Hangi Erkekleri Çekici Karizmatik Ve Yakışıklı Bulur?

Kadınlar Hangi Erkekleri Çekici Karizmatik Ve Yakışıklı Bulur?

Kadınların zihninde bir erkek tipi vardır ama onu bulmak her zaman mümkün olmuyor. Bu durumda beklentilerini düşürmek zorunda kalıyorlar. Eğer kadınların hangi erkekleri çekici bulduğunu bilirseniz onları etkilemeniz daha kolay olur.

Kadınlara Çekici Gelen Erkekler

  • Kadınlar, erkeklerin giyim kuşamına çok dikkat eder. Ortalamanın üzerinde giyinen bir erkek her zaman ilgi odağı olur.
  • Kadınların erkeklerde çekici bulduğu bir diğer özellik liderlik özelliğidir. Çünkü kadın kendini yönetebilecek bir erkek ister. Başkalarını yönetmede başarılı olan erkek bir kadını doğal olarak kendine çeker. Erkek bir ilişkide sevdiği kadına ne kadar nazik olması gerekiyorsa bir o kadar da onun üzerinde egemenlik kurabilmelidir. Onu yönlendirebilmelidir. Bu bir güç meselesidir. Her erkek bunu yapamaz, her kadın da bu durumu kabullenemez. Kadınlar ancak lider erkeklerin sözünü dinler ve bunu severek yapar.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur tumblr

  • Umursamaz bir tavır içinde olan erkek kadınlara her zaman daha çekici gelir. Böyle erkekler her zaman merak konusu olmuştur.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur

  • Kadınlar dürüst erkekten de çok etkilenirler. Erkeklerin yeterince dürüst olmadığından yakınılan şu dönemde dürüst bir erkek artı puan almıştır.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur resimi

  • Bakımlı erkekler de çekici görünür. Kendine bakan ve özen gösteren bir erkek kadının ona yaklaşmasını kolaylaştırır.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur görselleri

  • Kadınlar elinde mumla dolaşan aşırı duygusal erkeklerden hoşlanmazlar. Ama arada ve özel günlerde romantik sürprizler beklerler.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur görsel

  • Kültürlü ve eğitimli bir erkeğin de kadınların karşısında şansı yüksektir.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur foto

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir