Kadınlar Nelerden Hoşlanmazlar Erkeklerin Bilmesinde Fayda var!

Kadınlar Nelerden Hoşlanmazlar Erkeklerin Bilmesinde Fayda var!

Kadınlar Nelerden Hoşlanmazlar Erkeklerin Bilmesinde Fayda var!

İnsanların sevdikleri ya da sevmedikleri şeyler bireysel farklılıkları içerirler. Fakat genel olarak kadınların ya da erkeklerin hoşlanmadıkları bazı şeyler bulunuyor. Kadınların nelerden hoşlanmadığı konusunda tabi ki kesin bir yargıya varılamaz. Fakat genel olarak birçok kadının cinsiyetine özgü farklılıklar ve doğaları gereği hoşlanmadığı bazı durumlar bulunuyor. Cinsiyetlerinden dolayı kadınlar birçok konuda genelde temizliğe önem veriyor. Kadınlar erkeklerde nelerden hoşlanmıyor bir bakalım.

Kadınlar nelerden nefret ederler denildiğinde en çok sevilmeyen şeylerden birisi aşırı bakımsız erkektir. Kadınlar erkeklerde kirli ve bakımsız tırnaklardan hoşlanmıyor. Birçok kadı ele çok önem veriyor ve kadınlar tırnaklarına bakıyorlar. Kirli olan tırnaklardan hoşlanmıyorlar. Kendileri gibi bakımlı olması gerekmiyor. Fakat sağlıklı denecek kadar temiz tırnaklı erkekler daha çok hoşlarına gidiyor. Çok kirli bir tırnağı olan erkek ile tokalaşmak bile istemiyorlar.

Kadınların bir başka hoşlanmadığı şey burun kılıdır. Erkeklerde anatomik olarak burun kılı daha fazla bulunuyor. Fakat bu bir çaresizlik değil. Erkeklerde burun kılının dışarı çıkacak kadar uzun olması kadınların en nefret ettiği noktalardan birisidir. Bu nedenle kadınlar erkeklerde burun kılı konusunda oldukça hassaslar. Dışarıda bıyıklara kadar uzanan bir burun kılı olan erkekten kadınlar hoşlanmıyor. Bununla birlikte dışarı fışkıran kulak kılını da kadınlar sevmiyorlar. Aynı şekilde hem burun kılını hem de kulak kılını kısaltan makinalar bulunuyor. Kadınlar özellikle ter kokan erkeklerden hoşlanmıyorlar.

kadınlar hangi erkekleri çekici bulur

kadınlar nelerden hoşlanmazlar

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir