Kadınların Erkeklerde Nefret Ettiği Hoşlanmadığı Şeyler Ve Davranışlar

Kadınların Erkeklerde Nefret Ettiği Hoşlanmadığı Şeyler Ve Davranışlar

Kadınların Erkeklerde Nefret Ettiği Hoşlanmadığı Şeyler Ve Davranışlar

Kadınların erkeklerde kabullenemediği bazı davranışlar var. Bu davranışlar onların söz konusu erkekten daha da uzaklaşmasına sebep oluyor. Bu davranışların neler olduğunu bilirseniz istenmeyen erkek durumundan kurtulmuş olursunuz.

Kadınlar Nelerden Nefret Eder?

  • Kadınlar en çok dikkat ettiği şeylerin başında sararmış dişler gelir. Bu, o erkeğin kendine bakmadığının göstergesidir.
  • Kadınların tahammül edemediği başka bir nokta da ter kokusudur. Dişlerini fırçalamayan biri her hâlde diğer bakımlarını da aksatıyordur.
  • Kirli tırnaklar da diğer bir problemdir. kirli eller ve bakımsız tırnaklar kadınların hoşlanmadığı özellikler arasındadır.

kadınların erkeklerde nefret ettiği şeyler

  • Kulak kılları erkeklerde kötü bir görüntüye sebep oluyor. Bu nedenle erkekler bu konuda da titiz olmalıdır. Burun kıllarını almak için üretilen cihazları kulak kılları için de kullanabilirsiniz.

kadınların erkeklerde nefret ettiği şeyler tumblr

  • Yağlı saçlar da diğerleri kadar tahammül edilemez bir durumdur. Eğer cilt tipiniz yağlıysa temizlik ve bakım konusunda diğerlerine göre daha dikkatli olmanız gerekiyor.

kadınların erkeklerde nefret ettiği şeyler resim

  • Sakal ve bıyıklara dikkat. Eğer yemek yerken bıyıklarınıza bulaşıyorsa içeceklerde de bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız bunu yapmayın.

kadınların erkeklerde nefret ettiği şeyler görsel

  • Erkeklerde dar pantolon çok hoş durmuyor. Bu nedenle daha rahat kesimli pantolonlar tercih etmelidirler.

kadınların erkeklerde nefret ettiği özellikler

  • Erkeklerin akşam eve gelir gelmez kanepeye yapışması kadınların katlanamadığı diğer bir durumdur. Dış dünyayla ilişkisini kesmiş, elinde kumanda ile televizyona kilitlenmiş bir erkek bir süre sonra kadınların sinir buhranları geçirmesine sebep olabiliyor.

kadın nelerden hoşlanmaz

19 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir