Kahvenin Yanında Ne İyi Gider

Kahvenin Yanında Ne İyi Gider

Kahvenin Yanında Ne İyi Gider

Taptaze kahve çekirdeklerini çektirdiğinizdeki o benzersiz kahve kokusunun aynısını kahvenizi pişirirken de hissedeceksiniz.

En kıymetli misafirlerinize verdiğiniz değeri göstermek için onlara ilk olarak her zaman adetlerimiz gereği kahve ikram edilir.

İşte o harika tadın yanında misafirlerinize ikram edebileceğiniz farklı lezzetleri araştırdık.

Lokum

Çeşit çeşit lokumları kahvenizin yanında misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Kahvenin benzersiz o acı tadının verdiği haz ile bir birinden lezzetli lokumların birleşimi misafirlerinize eşsiz bir lezzet yolcuğu yaşatacaktır.

Bademli Kurabiye

Bademli kurabiyenin o ağızda eriyen tadı ile gün başlamak için bir sebebe mi ihtiyacınız var, o halde sabah kahvenizde size eşlik edecek olan bademli kurabiyenizi bir an önce hazırlamaya koyulabilirsiniz.

Mozaik Pastası

Süt, kakao, bisküvi ile birlikte yapacağınız mozaik pastanıza isterseniz şan fıstığı da ilave edebilirsiniz.

Kahvenizi içerken, ağzının tadını bilenlere eşlik edebilecek e güzel tatlardan birisi de mozaik pastasıdır.

Acıbadem Kurabiyesi

Acıbadem kurabiyesi beş çaylarınızın vazgeçilmezlerinden olabilir, taze çekilmiş kahvenizin yanında bir acıbadem kurabiyesi inan ki kahvenin eşsiz kokusu ile birleştiği an unutulmaz dakikalar sizler için başlayacaktır.

Çikolatalı Toplar

Evinizde hazır kekler ya da bayatlamaya yakın olan ev yapımı kekler varsa; hemen onları derin bir kapta parçalayınız, içine süt, krema ve de kakao ile birlikte hazırlayacağınız sos ile karıştırınız. Karıştırdığınız harcı küçük toplar haline getiriniz.

Daha sonrasında ise onları hindistan cevizine bulayınız. Çikolatalı toplarınız ile kahve keyfiniz daha da benzersiz bir hale gelecek.

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.