Kamerası En İyi Olan Akıllı Telefon Hangisi

Kamerası En İyi Olan Akıllı Telefon Hangisi

Kamerası En İyi Olan Akıllı Telefon Hangisi

Akıllı telefonlar geliştikçe, sahip oldukları donanımlar da hızla gelişim gösteriyor. En önemli donanımlardan biri de kamera. Kamerası en iyi olan telefonun hangisi olduğunu öğrenmek istiyorsanız, piyasadaki telefonların özelliklerini araştırmanız gerekir. Bunun için en iyi kameraya sahip birkaç telefondan bahsedelim.

  • Sony Xperia Z5 bu konuda epey iddialı. Sony’nin bu modeli 23 MP değerinde ön kameraya sahip olmakla en iyiler arasında başı çekmeyi sürdürüyor.
  • Lumia markası da kamera konusunda birkaç adım önde. Özellikle 950 xl modeli. Bu model 20 MP Carl Zeiss kameraya sahip. Püre View teknolojisi sayesinde üst düzey fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.
  • Öne çıkan modellerden biri de LG G4. F1.8 diyafram açıklığı ve lazer otofuslu 16 MP kamerasıyla kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.
  • Zirveye oynayan diğer model de Samsung Galaxy S6 Edge. F1.9 diyafram açıklığı ve 16 MP kameraya sahip.
  • Samsung’un kamera açısından iddialı diğer modeli de Galaxy Note 5. F1.9 diyafram aralığı ve otofokus özelliklerine sahip telefonda, 16 MP değerinde kamera bulunuyor.

En iyi Telefon Modelleri 2015

Rastgele sıralanmış bu telefon modelleri de, en iyi kameraya sahip telefon konusunda sizlere bilgi sağlayabilir. Bunlar arasında Google Nexus 6 modeli, HTC One Mini 2, LG G3, HTC One M8-M9 modelleri, Sony Xperia Z3 ve birçok modeli saymak mümkün.

Kamerası En İyi Olan Akıllı Telefon Hangisi

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.