Karamsar Ahşap Maske Görevi Nasıl Yapılır? İşte Yöntemleri

Karamsar Ahşap Maske Görevi Nasıl Yapılır? İşte Yöntemleri

Karamsar Ahşap Maske Görevi Nasıl Yapılır? İşte Yöntemleri

Karamsar ahşap maske görevi nasıl yapılır sorunun cevabını maddeler halinde verirsek, konu daha rahat anlaşılacaktır. Yapacağımız görev, şu şekildedir:

  1. Öncelikle karamsar ahşap maske görevini almamız lazım. Bunun için 1.köyde olan Soon’a gidiyoruz ve görevi istiyoruz. Kendisi, karamsar ahşap maskeyi bize veriyor.
  2. Karamsar ahşap maskeyi aldıktan sonra görev imlecine tıklıyoruz. Görev imlecinde bize gösterilen ifade, 10 tane buz parçası almamız gerektiği. Bu sebeple Sohan Dağına gidiyor ve orada yeti kesiyoruz. Kesilen her yeti, 1 tane buz parçasına karşılık geliyor.
  3. Buz parçalarını topladıktan sonra Doyum-Papare’ye gidip alev savaşçısı kesmeye başlıyoruz. Kestiğimiz alev savaşçıları efsunlu küllere dönüşüyor.
  4. Topladığımız efsunlu küller ve buz parçaları ile Soon’a gidiyoruz o da bize siyah buz parçası veriyor. Sürgün mağarası tapınağına gitmemizi ve siyah buz parçasını orada kırmamızı söylüyor. Biz de oraya gidiyoruz.
  5. Sürgün buz mağarası tapınağında buz parçasını kırıyoruz. Sonrasında Soon’a geri geliyoruz.

Bu beş adım, karamsar ahşap maske görevini tamamlamamızı sağlıyor. Elbette adımlamalar arasında dikkatli ve ihtiyatlı olmakta fayda var. Bu sebeple oyunu titizlikle oynamalıyız.

Metin2 Karamsar Ahşap Maske Görevi Ödülü

Görevimizi tamamladıktan sonra elbette ki iyi bir ödül bizleri bekliyor. Tamamlanan görevin ardından alacağımız ödül, 120 M Exp.şeklinde. Bu ödül, oyunda ilerleyebilmemiz için işimize yarayacak.

Karamsar Ahşap Maske Görevi Nasıl Yapılır

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir