Karizmatik ve aynı zamanda şık erkek ayakkabı modelleri

Karizmatik ve aynı zamanda şık erkek ayakkabı modelleri

Karizmatik ve aynı zamanda şık erkek ayakkabı modelleri

Erkekler biz kadınlar gibi ayakkabılara çok değer vermektedirler.  Bazı erkekler klasik ayakkabıyı severken kimileri ise, spor ayakkabı modellerini tercih etmektedirler. Ayakkabı satın almadan önce iyi araştırma yapılması gerekmektedir. Ayak sağlığını şıklığın önünde tutmanız lazım keza, adi ve ucuz ayakkabılar çeşitli sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Erkek ayakkabı modelleri senesine damgasını vuracak ve çeşitliliği ile erkeklerin aklını karıştıracak.

Ünlü markaların 2016 ayakkabı koleksiyonlarına göz attık ve değişik modeller ile karşılaştık. Ayakkabı tabanlarının bile artık renkli olduğu günümüzde, akla hayale sığmayan tasarımlar satışa sunuldu. Klasik tasarımlı ayakkabıların patlak ve dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim.

2016’nın erkek ayakkabı modasını inceledik!

Kışlık ayakkabıların bot tarzında üretildiğini görmekteyiz. Genelde botlar çok ağır ve insanı rahat eden ayakkabılardı ama günümüzde artık hafif ve konforlu tasarımları ile dikkat çekerken, ayağımızı oldukça rahatlatıyor ve ısıtıyor.  Ayak bileğini geçen, rugan tasarımı ile göz dolduran erkek ayakkabı modelleri eminim siz değerli ziyaretçilerimizin ilgisini çekecektir.

Sadece kışlık değil, aynı zamanda yazlık erkek ayakkabı modellerini inceledik. Genelde düz taban ve converse tarzı ayakkabılar yine erkeklerin ilgisini çekecek. Erkek babetlerini bu yaz sıklıkla göreceğiz. Kombinlerle ve kaprilerle kombinlenecek!

Spor erkek ayakkabı modelleri daha sade çeşitleriyle ilgi görecek. Örneğin siyah ayakkabının üzerinde değişik desenler ve sade dokunuşlar göreceğiz. Günümüzün en etkili trendlerinden ve moda prensiplerinden birisi sade ama şık tasarımlardır. Bu özellikleri sadece ayakkabı tasarımlarında değil, bir çok erkek giyim ürününde göreceğiz.

Erkek modasını yakından takip eden arkadaşlarımız, paylaşmış olduğumuz yeni sezon ayakkabı modellerini çok beğenecekler ve zevklerine göre kararlarını verecekler. Biz elimizden geldiğince 2016 yılının en moda erkek ayakkabılarını sizlerle paylaştık. Görselleri inceleyin ve son kararınızı verin!

Moda sizinle olsun baylar!

Kalın sağılacakla.

değişik erkek ayakkabı modelleri en güzel erkek ayakkabı modelleri erkek ayakkabı modelleri farklı erkek ayakkabı modelleri güzel erkek ayakkabı modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir