Kayıp Eşyaları Bulmak İçin Okunması Gereken Etkili Dua

Kayıp Eşyaları Bulmak İçin Okunması Gereken Etkili Dua

Kayıp Eşyaları Bulmak İçin Okunması Gereken Etkili Dua

Eğer ki bir eşyanız kaybolduysa o zaman bu eşyayı bulmak için dua etmek de bir çözüm yöntemidir. Allah her zaman dua eden kuluna yardımcı olacaktır. Kayıp eşyaları bulma duası içerisinde Nadü Ali duası vardır. Bu duanın günde 70 defa okunması gerekmektedir. Duayı okumadan önce ise 2 rekat namaz kılmanız gerekmektedir. Kayıp bir eşyayı ararken eşyanın adını da zikretmek gerekmektedir. Kalem suresini de okumak eşyalarınızı bulmak için uygundur. Bu dua kaybolan ya da çalınan eşyaları hemen bulabilmeniz için oldukça önemlidir. Eşyalarınızın hayırlısı ile geri gelmesi için duaları doğru bir şekilde okumanız gerektiğini unutmayın. 119 kere Ya Hafiz esmasını çekerse o zaman bulmak istediği eşyayı bulabilecektir.

Kayıp Eşyaları Bulma Duası Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu bu konuda da dua etmenin, Allah’tan yardım istemenin çok önemli olduğunu söylemektedir. Bu amaçta iseniz o zaman Allah’a doğru bir şekilde dua etmeli, duanızın kabul edilmesi için de bunu en içten şekilde yapmalısınız.

Kaybolan Eşyayı Geri Getirme Duası

Dua etmek her zaman çok önemli bir konudur çünkü Allah ile en çok yakınlaştığınız dönem bu dua dönemidir. Bu nedenle de bu duaları ederken Allah’tan ne istediğinizi iyi bilmek zorundasınız. Her zaman dua ederek kaybolan bir eşyanızı geri getirebilirsiniz. Emin olun ki Allah çağrınıza kulak verecektir.

kayıp eşyayı bulma duası

10 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. nolar allahim biologiya kitabimi rapim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir