Kadınca

Kiloları zayıf gösteren renkler hangileridir ? Erkek ve bayanların zarif görünmesini sağlayan renkler

Birçok kişi zayıf görünmek için biliyorsunuz renklerin arkasına sığınıyor ve bu bir gerçek. Bazı renkler insanı çok zayıf gösteriyor eğer sizlerinde kilosu fazla ise renkler ile bu fazlalıklardan rahatlıkla kurtulabiliriniz. Giymiş olduğunuz kıyafetlerin elbette önemi çok büyük fakat renkler de ön planda oluyor tabi. Zayıflatıcı etkisi olarak günümüzde en çok tercih edilen renk siyahtır. Ancak şunu belirtmek isterim kızlar siyahın hem olumlu , hem de olumsuz etkileri bulunmaktadır. Aynı zaman da sürekli olarak siyahı bürünmeyin , illa zayıf görünmek için renk olarak siyahı seçmeyin daha değişik renklerle de zayıf görünebilirsiniz. İşte sizleri zayıf gösterecek birbirinden güzel renkler buyurun inceleyelim ;

Zayıf Gösteren Renkler

Kahverengi

Piyasada biliyorsunuz kahverenginin birçok tonu bulunuyor ve bu yüzden alternatifleriniz de en iyi seçimlerden biri olabilir. Kahverengi denince aklınıza sütlü kahve gelmesin bunun yerine ara tonlar gelsin bunu da hatırlatalım. Siyahtan kurtulmak isteyen bayanlarımız kahverengini tercih edecekleri zaman illa en koyu olanlarına bürünmeleri gerekmiyor. Ancak böyle bir tercih yapacaksanız o zaman terciğiniz beyaz renkte olabilir.

Lacivert

Günümüzde en çok tercih edilen koyu renklerden birisi de lacivert olmaktadır. Kahverenginde de söylediğimiz gibi en koyu olan tonlara bürünmenize gerek yok. Sizler daha zayıf görünmek için lacivertin açık tonlarını veya parlament mavisini tercih edebilirsiniz size çok yakışacaktır. Retro bir tarzınız yoksa o zaman lacivertin solgun olan tonlarından uzak durunuz.

Bordo

Bordo rengini duyduğunuz zaman eminim ki şimdi birçok kişinin aklına ninesinin örmüş olduğu yeleğin bordo olanı gelmiştir sanırım. Bordo dendiği zaman aklınıza kırmızı renk gelsin çünkü kırmızının en koyu halidir ve bu yüzden bordo renk sizleri her zaman hem zarif , hem de çok zayıf gösterecektir.

Diğer Renkler

Zayıf görünme k için sadece yukarıda saymış olduğumuz bu renklere sahip olmanız gerekmiyor tabi farklı renk alternatifleri de bulunuyor. Örnek verecek olursak sizler pudra renginden çok hoşlanıyorsunuz o zaman baştan aşağı bu rengi tercih edin ve ince görünüme kavuşun. Aynı zaman da siyahla da kombine yaparak tüm renkleri seçebilirsiniz. Evet kızlar bu şekilde sizler de paylaşmış olduğumuz bu renkler ile çok zayıf görünebilirsiniz.

Kiloları zayıf gösteren renkler hangileridir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı