kısa ve öz güzel anlamlı mesajlar sözler

kısa ve öz güzel anlamlı mesajlar sözler

kısa ve öz güzel anlamlı mesajlar sözler

Kısa ve öz sözler paylaşmak yada göndermek özellikle iş yaşamı nedeniyle yoğunluk yaşayan yakınlarınıza iletmek istediklerinizi iletmek için en çok tercih edilen yollardan biridir. Anlatılmak istenilenin kısaca doğrudan konuya yönelik olarak anlatmak hem zamansal kaybı hem de kişinin vaktini almanızı engelleyeceğinden yoğun kişilere iletilecek mesajlarda kullanılan bir özelliktir.

Mesajın kısa ve öz sözlerle iletilmesi anlamdan kayıp yaşanmaması adına konuya odaklı olmadı ve gereksiz detaydan arındırılmış olmalıdır.Doğrudan iletilmesi gereken ne ise onun gönderilmesi gerekir.

Sosyal medya paylaşımlarında öze yönelik sözler kullanılsa dahi kısa yorumlar genellikle tercih edilmemektedir. Sosyal medya kişisel paylaşım alanı olduğundan uzun yorumlarınız bir başkası tarafından okunmak istenilirse okunacağından diğer kişilere etki etmeksizin paylaşımlarınızı daha serbest yapmanız mümkündür.

Uzun sözlerden arkadaşlarınız sıkılabilir, bu yüzden kısa ve öz anlatılmak isteneni resimlerle çağrıştıran sözleri paylaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yüzden sizlerin facebook paylaşım tercihlerinize yardımcı olmak için elimizden geldiğince en güzel kısa ve öz resimli mesajları sayfamızda yayınlamış bulunuyoruz.  Kısa sözlere olan merak ve ilgi, arkadaşlarınız tarafından hemen fark edilecek ve paylaşmış olduğunuz sözler beğeni toplayacak.

Anlamlı sözlerin temelinde kısa mesajlar yatmaktadır. Birde resimlerle anlatılan bu sözler kişiyi derinden etkilemektedir. Ben bile artık sosyal medyada özellikle resimli mesajları okuyor ve çok beğeniyorum. Sizlerde öyle değil misiniz? Çok daha süslü ve sayfayı güzel gösteriyor değil mi? Resimli kısa öz mesajlar bence çok daha ilgi uyandırıyor.

2016 kısa ve öz sözler facebook kısa ve öz sözler kısa ve öz sözler 2016 kısa ve öz sözler paylaş kısa ve öz sözler sevgiliye kısa ve öz sözler tumblr mevlana kısa ve öz sözler resimli kısa ve öz sözler yeni kısa ve öz sözler

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.