Güncel

Kısa ve uzun resimli aşk sözleri mesajları

Aşkı paylaşmanın yeni yolu: Sosyal medya! Günümüzde pek çok kişi aşk ile ilgili en güzel resimli sözleri facebookta paylaşmaktadır. Bunun dışında diğer servisler olan twitter, instagram, tumblr ve pinterest yine insanların aşkla alakalı paylaşımlarda bulundukları mecralardır.

Bugün sizler için hem resimli hem yazılı, kısa ve uzun aşk sözlerini göstereceğiz. Aralarından sizi anlatan, sizin duygularınıza tercüman olan mesajlar yer alacaktır. Aşkı yaşayan ve duygusunu sosyal medyada haykırmak isteyen bay ve bayanlar, Bu  anlamlı sözler tam size göre!  Güzel, damar, arabesk, delikanlı, kapak aşk mesajlarını gönül rahatlığı ile sosyal paylaşım alanlarında yayınlayabilirsiniz. İşte sizin için yazmış olduğum bir kaç güzel aşk mesajını paylaşmak istedim.

Resimli en guzel ask mesajlarıi sozleri

Kalbimi çalan, hayata tutunmamı sağlayan, Ruhumun asilerini sakinleştiren insan! Hayatıma girdiğin ve bana bu duyguları yaşattığım için, teşekkür ederim.

resimli ask sozleri mesajlari

Seni neden seviyorum biliyor musun? Tamda hayattan soğumuşken, geçmişte kaybolmuşken, İçimdeki güzelliği, aşk duygusunu gün yüzüne çıkardığın için…

asksozlerifacebook

Sana Aşkım demek bana basit geliyor. Sen benim canımsın, bir tanemsin, yaşama sebebimsin! En derin duygularımın gün yüzüne güneşe yansımasısın!

resimli ask mesajlari

Yaşama güzel bakmamı sağlayan! Hayattaki mutluluk kaynağım biricik mavişim seni çok seviyorum.

Benim sevgim ve aşkım anlık selfie gibi değil, Ömürlük fotoğraf albümü gibidir!

ask mesajlari resimli

Aşk, gülmektir, kimi zaman ağlamaktır.. Aşk bazen fedakarlık, bazen ise ayrılıktır.. Aşk tarifi kolay gibi görünen ne idüğü belirsiz bir muammadır.

Hep gülümsemeye devam et.  Yüreğinde aşkı hisset! Hisset ki; Hiç kimsenin seni üzmesine izin verme! Aşktan asla vazgeçme!

ask sozleri resimli

Aklından hiç çıkmıyorsa, rüyalarına giriyorsa,  onu çok özlemişsin demektir. Rüya görmek için uykuya dalıyorsan,  onsuz yapamıyorsun demektir.

ask mesajlari

Ben seni sadece kalbimle ve gözlerimle değil, Yüreğimle ve canımla tüm bedenimle sevdim. Sen benimsin bende senin! Yada her ikimizde toprağın. Bizi ancak ölüm ayırır!

Senin bir tatlı sözün, benim mutlu olmama yeter!  Senin ağzından çıkacak iki tatlı kelime beni, kuş gibi uçurmaya yeter!

 Sen gülünce hayat birden değişir

Yüreğim çömelir, Kalbim güzelleşir

Evet sen! Yüreğimde bir fırtına gibi esen!

Vücudumu sarmalayan, beni hayattan koparan,

En zor anlarımda bile bir hoş sedayla, kendimi bulmamı sağlayan,

Aşk sen var ya sen, Beni benden alan!
Sevgili, gönlümdeki aşkın sebebi

Bazen yara, bazen yar!

Yüreğimde fırtınalar kopar!

Sensizlik benim için en büyük zarar!

en guzel resimli ask sozleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı